Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BMC-s lányok! Szerdán megyek...

BMC-s lányok! Szerdán megyek 3. ciklusnapon, hogy előkészüljünk arra, hogy ebben a hónapban terminált együttléttel próbálkozzunk. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Túlvagyunk mindketten a férjemmel a kivizsgálásokon. Nála minden ok, nekem "csak" IR-em van. Abban maradtunk a dokival, hogy 2 havi Adimet szedés után menjek a ciklusom 3. napján. Azon még tűnödött, hogy rögtön inszemre készüljünk-e vagy próbáljunk meg előtte egy terminált együttlétes hónapot. Ez utóbbinál mi fog most történni? Gyógyszert írnak fel? Vagy lesz UH is?
2011. jan. 31. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi szintén ezt választottuk a férjemmel ebben a hónapban. A terminált együttlét nagyjából ugyanazt jelenti a különbség csak az, hogy nem a doki fecskendezi be a férjed spermáját, hanem természetes úton oldjátok ezt meg. A doki pontosan megmondja majd, hogy mikor kell akciózni, és ezt szerintem mindenképp Uh-al követi, hogy biztos legyen az időpont. Ha a férjeddel minden oké, akkor szerintem/ünk ez sokkal kellmesebb, természetesebb módja a gyerekgyártásnak. Mi az az IR? Nekem más problémám volt, de azt több napon is követtte a doki UH-val. Kihez jársz a BMC-n?? Írj privit nyugodtan ha van még kérdésed, vannak tapasztalatok... Sok sikert!
2011. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Jó lenne valakivel tapasztalatot cserélni.... Főleg, hogy ma beszéltem a dokimmal és elég tanácstalan vagyok a holnappal kapcsolatban. Tudnál esetleg írni a gyongyi.vago@gmail.com-ra? Valamiért nem tudok privit küldeni neked.
2011. febr. 1. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!