Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg lehet érezni...

Szerintetek meg lehet érezni (NEM fizikailag hanem pszichésen), hogy sikerült megtermékenyülni?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja próbálkozunk,és ez az első hónap,amikor képtelen vagyok hason aludni (pedig elvileg még csak pár nap telt el pé. óta),és olyan a közérzetem is mint aki várandós.

Nagyon érdekesen érzem magam....Tegnap vettem észre magamon,hogy olyan fura minden.


2011. febr. 1. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint van benne valami :)
2011. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tudtam (majdnem).

Bár nem éreztem furcsán magam, és mi nem is "gyerekprojekteztünk" csak úgy hagytuk egyszer megtörténni a dolgokat, és mivel ilyet soha életemben előtte nem tettem, mondogattam is mindenkinek (főleg anyukámnak), hogy biztosan terhes lettem. Igazam volt.

Egyébként nekem a beágyazódás időszakában voltak fizikai tünetei...óriási hiperérzékeny mellek (máskor is nőttek/fájtak mensi előtt, na de nem így), és olyan voltam napközben egy fél óra mozgás tán, mint akit jól fejbe kólintottak egy bunkósbottal...csipkerózsika.

2011. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tán - után
2011. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én valahogy éreztem,hogy sikerült a vágyunk pedig még csak 2 hónapja próbálkoztunk. Amikor megcsináltam a tesztet hajnali 4-kor,nem tudtam tovább aludni. A férjem kinyitotta a szemét és gyorsan elmondtam neki a jó hírt. Erre ő csak annyit mondott,hogy tudom. És visszaaludt. Nappal beszéltünk róla és neki is volt megérzése.

Ma már 19 hónapos a fiunk.

Tesó projekt már 1 éve megy és minden hónapban becsapnak az érzéseim. Ez már a rágörcsölés,nem szabad összetéveszteni.

2011. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem is vettem tesztet, mert tudtam, hogy terhes vagyok. Majd a kimaradt után 1 héttel vettem, de csak a biztonság kedvéért.

Én sem tudtam akárhogy aludni.

2011. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jó lenne,ha nem csak bebeszélném.

Őrjítő tud lenni ez a várakozás...amíg végül kiderül.

2011. febr. 1. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
mikora nem varod?
2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ó még sok van. Febr 12-13 körül nem várom.

28-án (vagy 29-én) volt pé.


Azért írtam hogy megérezni,mert hát tünet vagy ilyesmi még nem lehet....még be sem ágyazódhatott,ha sikerült.

2011. febr. 1. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem érezte meg, 1 napos volt a "babakezdemény", amikor puszilgatni kezdte a hasamat és állította, hogy itt bent lakik valaki... Évekig próbálkoztunk, nekem sokszor volt téves megérzésem, ekkor én hárítottam, hogy úgysincs semmi, szerencsére neki lett igaza... Neked szorítok, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd.
2011. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!