Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik programra kell mennünk....

Lombik programra kell mennünk. Írnátok a legjobb orvosról, kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az ország bármelyik intézetbe elmegyek csk a legjobb legyen.
2011. febr. 1. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Budapest, Kaáli.Krizsa Ferencet tudom ajánlani.Nekünk nála sikerült elsőre a lombik.Többen csak Mágusnak hívják.
2011. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Mikor jártatok hozzá? És ha kérdezhetem, nálatok mi volt a probléma?
2011. febr. 1. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
2008-ban jártunk hozzá.A kislányom és a kisfiam már 21 hónaposak.A probléma velem volt,elzáródott petevezeték miatt.
2011. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Akkor egyből kettő is? :)

Azt tudod-e hogy a pesti kaálinak van-e saját andrológusa? Mert nálunk a párom "katonáival" vannak gondok. Egy régebbi műtét miatt. És ezért csak lombik (ICSI) jöhet szóba. Köszönöm válaszodat előre.

2011. febr. 1. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze van.A férjem is volt előtte egy másik dokinál , pocsék eredményt kapott, de a Kaáliban ragaszkodtak egy új, saját vizsgálathoz.Kiderült, hogy tökéletesek a spermái.
2011. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat
2011. febr. 1. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Krizsa a dokim. Nekem 3 sikertelen inszemem volt nála, de remélem a lombiknál bebizonyítja a Mágusságát:)))
2011. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokan ódákat zengtek a győri Kaáliban dolgozó Kőrösi Tamás doktor úrról. Olvass utána fórumokon. Én a pesti Kaáliban voltam (munkahely miatt nem tudtam volna megoldani, hogy GYőrbe járjak), Dr. Szmatona Gábornál, meg voltam vele elégedve, bár sajnos nem jött össze a baba (1 lombikon voltunk) akkor. Most viszont spontán igen, 7 hetes terhes vagyok :)
2011. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is Krizsa Ferenchez járok. Két orvos is őt ajánlotta, ezért mentem hozzá, de nem csalódtam, nagyon jó doki!!! 1,5 hete volt az első lombik beültetésem, most izgatottan várom az eredményt! :)
2011. febr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Dévai Intézet

Dévai István

Nagyon alapos,és jó orvos.

2011. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!