Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémen mikor...

Megnéznétek a görbémen mikor volt pé-m? Az ovu tesztet használtam szerintem azután amikor az ovu teszt + volt.

Figyelt kérdés

[link]

A ciklus.hu nem igazán jó helyre húzta be szerintem, ezért kérném a segítségeteket. Mit gondoltok, ugye jókor voltunk együtt. Meg még egy dolog. Ugye az, h. vigyázzunk arra, h. nehogy nehezet emeljünk csak akkortól érvényes, mikor beágyazódik a baba,nehogy ne tudjon beágyazódni. Az ovu tájékára még nem?


2011. febr. 8. 08:57
 1/10 Grófházy ***** válasza:

szerintem sem jól húzta be.

Én inkább a mai nap hajnalára tippelek...

2011. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább ma/holnapra várhatod a pét! :)

tuti nem akkor volt amikor a gép behúzta,de majd át teszi!

2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A megemeléses dologról mit gondoltok? Ha már megtörtént a beágyazódás az után kell nagyon óvatosnak lenni ugye?

2011. febr. 8. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem volt peteérésed, bár azóta eltelt két nap. :o)


Milyen "megemelés"-re gondoltál?

2011. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Mára így néz ki. A megemelést úgy gondoltam, hogy vagy egy dohányzóasztalunk kb 15-20kg és megemeltem, hogy alárakjam a szőnyeget. Befolyásol ez valamit? Tudom nagyon kell ezekkel vigyázni, de szerinted ovu tájékán okozhat-e valamit? Egyébként szerintem mára már megtörtént az ovu. Remélem szerinted is.

2011. febr. 10. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első képen még valóban nem volt Pé, de a másodikon már látazik. A 13. Ciklusnapon volt február 8-án. Mostantól fent kell maradnia a hődnek, ha a 16.on is még mindig fent van akkor babó van :)

Hajrá!


Az emelgetéssel a beágyazódástól kell vigyázni. Gondolj arra, hogy nem éri meg. Majd a párod eligazgatja azt a szőnyeget.

2011. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 16.-at a Pé utántól értettem vagyis a 16.DPO-ra.
2011. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy. :)Köszönöm a válaszod, és mindenkiét természetesen. Örülök nagyon, mert féltem, hogy ebbe hónapban sem lesz ovum, mert voltam nődokinál és PCO-ra gyanakodott, kis gumók látszottak a bal oldali petefészekbe, most megyek majd hormon vizsgálatra, de remélem akkor már inkább a babó fog látszódni. Köszi még1x.
2011. febr. 10. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Az, hogy megtörtént-e az ovuláció, a következő két-három napban fog kiderülni. Most valóban volt egy emelkedés, tehát lehetséges, hogy igen, de ha megtörtént, akkor fent is kell maradnia (bizonyos hőmérsékleti szabályoknak eleget téve), ezért lehet csak két vagy három nap múlva megmondani biztosra.


Az emelgetésről annyit tudok mondani, hogy első sorban nem a babát, hanem a mamát szokta veszélyeztetni. Az ovulációkor meg semmi jelentősége. Ha meggondolod, sokan végeznek fizikai munkát, miközben azt sem tudják, hogy várandósok (és akár magam, de sokak példája), amikor második gyermekedet várod, és kisebb a korkülönbség, naponta emelgetsz egy 15-20 kilós "csomagot".


Egészséges terhesség esetén ez nem okoz gondot, egyedül a mamának kell vigyázni, mert a kötőszövet és szalagok hormonális hatásra lazábbak lesznek (hogy jobban tudjon tágulni a méh), így könnyebben megsérülhet (pl. kifordul a bokája, vagy hátát, derekát meghúzhatja), ha nem jól mozdul.


Ha meg is volt az ovud, sokáig tart még míg kiderül, szóval türelem és kitartás!

Szorítok!

2011. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Köszönöm a bíztatást.
2011. febr. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!