Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi a helyzet? 27L

Ilyenkor mi a helyzet? 27L

Figyelt kérdés
Sziasztok, 6 hónapja nem szedek fogamzás gátlót, babát szeretnénk a férjemmel. Három hónapon át 35. napra jött meg a havim. Majd 24. és 26. napra. Most a 32. napon vagyok, és még nem jött meg. A melleim másfél hete-két hete feszülnek, fájnak. Tegnap kevés barna folyásom volt. Beteg nem voltam, jó a közérzetem és farkas éhes vagyok, nem voltam ingerült, mint a havi előtt. Két-három napja olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, kicsit fáj az alhasam. Vettem a tescoban egy tesztet (lily), ami negatív lett szombaton, de azt olvastam róla, hogy nem megbízható. Tudom, hogy nem kell türelmetlennek lennem, de szerintetek a terhesség jelei amiket leírtam? Köszönöm előre is.
2011. febr. 8. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek a "tünetek" ugyan úgy lehetnek a babás mint mensis tünetek. Ha eddig nem volt ilyen mielőtt megjött,akkor van rá esély,hogy babás tünetek... Ha tegnap volt kevés barna folyásod,akkor várj még, és holnap után-ha addig nem jön meg- reggeli első vizeletből csinálj egy tesztet.


Sok sikert!!! Nagyon szorítok!!

Írj,ha van valami!!

2011. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szorítok, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Sok sikert SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! Még mindig nem jött meg! :)
2011. febr. 9. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:

majd írd meg légyszi.h mi lett!

szorítok!!!

2011. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na,csináltál másik tesztet? Mi a helyzet??
2011. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A teszten az egyik csík éles, a másik nagyon pirinyóan látszik! Jövő héten megyek dokihoz! És veled mizu, aki szintén ilyen helyzetben vagy?
2011. febr. 12. 13:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még csak 20-ára nem várom, és még nem tesztelek mert még úgy érzem kevés idő telt el. Remélem össze jön mihamarabb.
2011. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nagyon pirinyón is látszik, de látszik,akkor az egy pozitív teszt! Gratulálok!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pozitív mind a 3 teszt! :)

Köszönöm Nektek!

2011. febr. 19. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!