Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budai meddőségiben dolgozó...

Budai meddőségiben dolgozó Skriba doktornőről mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is jár hozzá és nagyon elégedettek vele. Én is nála kezdtem, de nekem nem volt szimpi a stílusa, így átkértem magam egy másik dokihoz. Persze ettől még szakmailag lehet kiváló és mint tudjuk nem barátkozni jár a meddőségi központba az ember. A váróteremben volt két lány akikkel beszélgettem és nekik se volt jó tapasztalatuk a dr.nővel kapcsolatban, szóval 3:2 az arány. Te már voltál nála vagy most mész?
2011. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ott hagytam, mert velem nagyon paraszt volt.
2011. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fura stílusa van, az biztos. Szakmailag jó. Bár egyszer lebuktatta magát, h tud kedves is lenni.
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Voltam nála vizsgálaton és sírógörccsel és összetörten, kétségek közt jöttem ki tőle.Azóta egyfolytában jár az agyam h mire alapozva mondta amit mondott, mivel semmi adatot a vizsgálattal kapcsolatban nem közölt.Csak olyan tényeket amik totál alaptalanok szerintem.

2011. febr. 12. 08:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Én is jártam már hasonló cipőben amikor közölték, hogy nem eshetek teherbe, gondolhatod, hogy kiborultam. Aztán eldöntöttem, hogy kitartok a célom mellett és addig megyek míg olyan orvost nem találok, aki tényleg azon van, hogy segítsen. Rengeteg olyan oldal van, ahol utána tudsz nézni a meddőségi dokiknak, hogy kinek mi a véleménye róluk, aztán persze a személyes találkozón eldöl, hogy Ő-e az igazi :-). Én például több kórházat is kinéztem magamnak, mert elsőre nem értettem egyet azzal ahogyan kezelni akartak és simán váltottam volna, ha nem sikerül elsimítani a dolgokat. Szerintem egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben TE vagy a fontos és nem a doki, azt nézd ami Neked a lehető legjobb és hidd el hogy fogsz olyat találni, aki megfelel, szerencsére vannak normális dokik is. Ha tudok valamiben segíteni írj privit. Jó hétvégét!
2011. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi hozzá jártunk tavaly nyártól októberig.

Nekem az egész BMC nem volt szimpi, ahogy futószalagon megy minden.És ha az ember ilyen helyre megy, nem azt várja el.Fogalma sem volt a Skribának, hogy mi bajom/unk van. Alapvizsgálatok jók voltak, aztán próbálkozott rajtunk 20.000 ft-os injekciókkal, holott nem volt semmi baj a peteérésemmel, mindig rendesen volt.(ezt 3 hónapig akarta, mi a 2-nál meguntuk)

Amikor rákérdeztem egy konkrét dologra, amit sejtettem, hogy az lehet a baj, fogalma nem volt róla. Aztán egyszer nagyon bunkó, paraszt módon viselkedett velem.

Így átjelentkeztünk a Kaáliba. Hát!!Ég és föld.

Kevesebbet költöttünk végül, mint az "ingyenes" BMC-ben.(Ahol amúgy elvárják a nem kevés hálapénzt)

Szuper nyugodt körülmények, kellemes környezet vesz ott körül.

És nem utolsó sorba: először 2010 dec. 3-án voltunk ott, január 5-én pedig az első inszemináció is megtörtént. Azóta 8 hetes terhes vagyok!!!

2011. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló!Nagyon gratulálok Neked!!!!Hát most emgvárom mi lesz.Valóban megjön e a mensim ahogy azt a dokinő állítja.Mert én azért ennyire biztos nem vagyok benne.Hátha a mostani erőteljes peteéréssel sikerem lesz.Ezt olyan korán ő nem láthatja szeritnem.Neked minden jót és sok sok egészséget kívánok a babához.
2011. febr. 12. 18:41
 8/18 A kérdező kommentje:
Szóval az történt mert most láttam h azt le sem írtam, hogy 4én elkeztem görcsölni mintha megakarna jönni.De egyik percről amásikra.Aztán előbb a jobb majd bal oldalam szúrt egy nagyot.Ez lecsillapodott de másnap megismétlődött.De akkor már egész éjjel szenvedtem.Aztán harmadnapra reggel a wc papíron kis barna foltot találtam.Azóta is fájdogál a hasam.Ezt elmondtam a dokinőnek miközben a hüvelyi uh-ot csinálta erre csak annyit mondott a tüszőrepedés miatt volt és 4 tüsző van.Ez 2nappal a barnás folyás után volt.És a 19ik ciklus napomon.És aznap mikor reggel a barnás maszat volt együtt is voltunk a párommal.Ami esélyt ad ezekszerint a babára.De a dokinő kijelentette h meg fog jönni.Hosszabb ciklus lesz de meg fog jönni.Ennyit mondott aztán majdnem hogy kirúgott a vizsgálóból.
2011. febr. 12. 18:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Azért az durva, hogy alapban stresszben van az ember babakérdésben, de még rá is tesz egy lapáttal a doki. Nem ez lenne a feladata.
2011. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát igen.Ennek köszönhető talán h kb 20 percen át bőgtem öntudatlan állapotban a férjem vállán.Most meg idegben vagyok, hogy mi van.Sikerül vagy nem.Nagyon rossz állapot.
2011. febr. 13. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!