Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk a párommal....

Együtt voltunk a párommal. Óvszert használtunk, mert a gyógyszert nem bírom. Amikor már végeztünk, lecsúszott a gumi róla és bennem maradt az első negyede. Ugye nem lettem terhes?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban együtt voltunk a párommal. A menstruációm elmúlta után 2 nappal. Óvszert használtunk, mert a gyógyszert nem bírom. Amikor már végeztünk és le akartam szállni, (ciki) lecsúszott a gumi róla és bennem maradt az első negyede. Azonnal felpattantam és kihúztam h még véletlenül s érjen hozzám. Ebben a hónapban ahogy kellett rendesen megjött. Nincs semmi jele a terhességnek, nem szédülök reggelenként, nincs hányingerem, nem undorodom szagoktól, ételektől, emlőfeszülés sincs. Mégis nagyon aggódom! Ugye nem lettem terhes??? Fiatal vagyok én még ehhez! Kérlek segítsetek h megnyugodhassak! Előre is köszönöm!
2009. febr. 11. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi történt ami írtál, aki egyébként sincs túl nagy valószínűsége a terhességnek. A normális vérzés és a terhesség ritkán összetartozó fogalmak egyébként is, megnyugodhatsz szerintem.
2009. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A párod elég nagy balek lehet, ha nem tudja, hogy az óvszert a tövénél meg kell fogni amikor kihúzza. Pont az ilyen esetek miatt. Amúgy meg nem, a gumitól nem lehetsz terhes, csak attól ha nem védekeztek.
2009. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért késik a mensesed, mert ezzel stresszeled magad, és az emberi szervezet néha megvicceli a saját gazdáját.

De ha ennyire kételkedsz vegyél egy tesztet, interneten keresztül még egy szakorvos sem tudja 100%-ra megmondani hogy terhes vagy-e.

2009. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A menzeszem nem késik, rendesen megjött ebben a hónapban. Csak kicsit megijedtem mert olvastam h akkor is lehet vérzés ha vki terhes. Csak ilyenkor ált. gyengébb a vérzés és rövidebb ideig tart. Nekem 4 napig szokott lenni, ma van a 4. napom és úgy vettem észre h nem volt kevesebb. De persze képes vagyok magamnak bemagyarázni, mert nagyon pánikolós típus vagyok.
2009. febr. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!