Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Visanne gyógyszer okozhat...

Visanne gyógyszer okozhat vérzés kimaradást vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Átjárhatósági vizsgálatom volt 3 hónapja. Minden rendben volt le kellett valami légbuborékokat égetni. Visanne nevű gyógyszert kell szednem. Az orvos azt mondta amíg szedem (3 hónap) védekezzünk. Na most biztos más is tudja h. ez nem mindig jön össze. :-) Volt pár alkalom amikor a párom csak "időben" kihúzta. A vérzésem, mióta próbálkozunk 42, 43 naposak voltak. A műtét után kétszer megjött. De ma a 60 nap van vérzés nélkül. Nagyon minimális rózsaszín krémes folyásom van illetve volt egy nap kb. 2 hete amikor egy pötty vér volt, de semmi több. Holnap kérek időpontot a dokitól, tesztet nem vettem, de azért érdekelnének a vélemények.
2011. febr. 14. 19:03
 1/1 anonim válasza:
Kicsit késői választ adok, de én több, mint fél éve szedem folyamatosan a gyógyszert és nekem abszolút nincsen havi vérzésem. Én úgy tudom, hogy teljesen elmúlik a gyógyszertől.
2013. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!