Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második napja késik, a derekam...

Második napja késik, a derekam majd leszakad, görcsölget, meg szurkál a hasam, de nem vészesen, a mellem már nem fáj és fehéres-átlátszó nyákos folyás van. Ez lehet terhesség jele? Ha igen mikor csináljak tesztet, ami már biztosra megmutatja?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elmaradt vérzés felettébb gyanússá teszi a dolgot. Holnap reggel próbálkozhatsz teszttel.
2009. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már most csinálsz egyet, kimutatná hogy mi a helyzet, de a reggeli vizelet mindig biztosabb. Jó jel, hogy késik, bár a vizes folyás lehet menszi is. Szokott késni?
2009. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A folyás nem vizes hanem eléggé sűrű, nem szokott késni mindig 27-28 napra jön.Mióta menstruálok max 2x fordult elő hogy késett 2 napot.
2009. febr. 12. 11:33
 4/7 A kérdező kommentje:
nem korai még 2 nap késés után tesztelni?
2009. febr. 12. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a mai tesztek már a nemvárt napján is kimutatják. Így szerintem 2 nap késé után simán tesztelhetsz! Szorítok!
2009. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a jelek mindig mensi előtt 1 nappal vannak..Ne idegeskedj, inkább tesztelj
2009. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok !!!!!!!!!!!!Köszi a válaszokat!
2009. febr. 17. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!