Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme 72 órás tabit...

Van értelme 72 órás tabit bevenni, úgy hogy egyáltalán nem volt a fiúnál magömlés? Se bennem, se sehol :D Egyáltalán így kerülhetett belém sperma? Plussz 4 éven éven át szedtem fogamzásgátlót, ebben a hónapban hagytam abba. Aggódjak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előváladékot nem érezheted, abban is van sperma, plusz barátnőmnek a dokija azt mondta, ha abbahagyás után csak jobban teherbe lehet esni, tévhit, hogy az első vagy az első három hónapban még védve vagy.

De ez tőled függ. Nyugodt úgy is csak akkor leszel, ha már megjött a menstruációd. Mérlegelni kell.

2011. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz a barátodnak elmenni, hogy sperma kerülhessen beléd. Az előváladékban épp úgy lehet, de erről is biztosan olvastál már. Kicsi az esélyed a teherbeesésre, de több, mint a semmi! Megszakított közösüléssel nem lehet védekezni. Találjatok ki valami mást.
2011. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az előváladék, csak közvetlenül a spermiumok előtt távozik, hogy semlegesítsen, nem? Legalábbis élettanon én ezt tanultam :D De hogyha nem volt magömlés akkor nincs előváladék sem? Megszakított védekezésben én sem bízok, de ő egyáltalán nem ment el...
2011. febr. 18. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hányadik ciklusnapon történt? Szerintem egyébként kicsi lehet az esélye, de van rá akkor is egy kevés. Ezt Neked kell tudni, ha esetleg mégis az a kevéske jönne be mi történne, ez alapján mérlegelj gyógyszerügyben.

2011. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10. napon ezért sem aggódok annyira... köszönöm a válaszokat :-)
2011. febr. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!