Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az embernél a...

Előfordulhat az embernél a szeplőtelen fogantatás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

mit értesz ezalatt?

Az, hogy valaki nem él semmilyen formában nemi életet és teherbe esik, szerintem biológiailag lehetetlen, mert az ember nem hímnős, mint mondjuk a csigák. Csodákban meg nem hiszek.

ha arra érted, hogy nemi életet él és teherbe esik és közben ép marad a szűzhártya, szerintem volt már rá példa, úgyhogy igen ez előfordulhat.

2011. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Manka68 ***** válasza:
78%

Szia!

Konkrétan mire gondolsz?

Ha a közeledben sem jár pasi, és nem voltál a spermabankban, akkor nem valószínű.

Ha arra, hogy behatolás nélkül létrejöhet-e terhesség, úgy előfordulhat.

Ha bibliai történésre gondolsz, azt inkább más kategóriában tedd fel szerintem.

2011. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából úgy értem, hogy semmi nem történik gyermeknemzés céljából, hanem csak úgy egyszerűen megfogan a nő.
2011. febr. 19. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Shakespeare is leírta: a semmiből nem lesz semmi. Pláne nem gyerek.

A semmitől nem foganhat meg a nő.

2011. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha erősen hiszel???!!!

Máriának már sikerült!!!Nekünk már négy éve nem sikerül még szeplősen sem!!!

Most őszintén!Ez tényleg komoly kérdés volt?????????

2011. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő.
2011. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Atlantys ***** válasza:
Máriának sikerült.. A mese szerint. Mert hát nehéz elképzelni,hogy a férjével Józseffel nem hált együtt...
2011. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként ha már Máriánál tartunk, nem az a lényeg, hogy együtt hált Józseffel vagy nem. Hanem, hogy Jézus nem tőle fogant, hanem Istentől. Egyébként szerintem minden próféta a világon hasonló módon fogant, nem anyjának férjétől "hagyományos" módon, mint a földi halandók.
2011. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

nem, úgyhogy ne igen próbáld ezt otthon beadni........

:D

bocs, de nem tudtam komolyan venni a kérdést!!!!!:))

2011. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
létezik, de nagyon-nagyon ritka. Parthenogenesisnek hívják, nézzetek utána :) A petesejt osztódási hiba miatt kettéválik spermium nélkül, és fejlődni kezd. Amúgy állatoknál gyakoribb. Most hogy belegondolok, nekünk, embereknek se lenne rossz azért, most képzeld el, hogy nem találsz párt 35 éves korig, tovább nem akarsz várni, és lehetne anélkül is gyermeked :D
2011. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!