Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor gyermeket terveztetek,...

Mikor gyermeket terveztetek, milyen gyakran voltatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2-3 naponta.
2011. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Csak ide merem leirni, az orvos ugyis "kiröhögött", akinek elmondtam, az ismerösök-rokonok meg meg vannak gyözödve rola, hogy "valami gond volt", persze vekem, mert alt. a nökben latjak az okot, söt, az orvosi beavatkozast is gyanitjak, csak mert nem kötöttem az orrukra.

Ugyanis mi nagyon ritkan, egyreszt kivülallo okok (munkaidö, körülmenyek), masreszt amiatt, mert nem igenyeljük olyan gyakran a dolgot, harmadreszt a ferjem tul direktnek erezte, igy nem lehet sürün. A szex azert kell, hogy jo legyen, nem a gyerek miatt ez mindig jússon eszedbe, ez aranyszabaly!!!

Szoval alt. havi egyszer, az se mindig a közepidöszakra jutott, es gyakran voltak kihagyasok is, azaz össz: evi 4-5-ször. Igy lettem 4 ev utan 34 evesen varandos.

Mindig tudd, hogy nem az szamit, hanyszor, mert ha meg akar születni a baba, akkor megszületik. En mar csak tudom, ugyanis en is elsö szexböl születtem, nem kivant gyermekkent! Es hogy a szex rolatok, az elvezetröl szol, a gyerek "csak" a mellektermeke, hogy ugy mondjam.

2011. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Na engem sem ér kiröhögni!:-)

[link]

2011. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Amikor jól esett, illetve amikor a férjem itthon volt. Most szerencsénk volt, hogy pont 3 napot volt itthon pé környékén, így összejött a baba.


[link]

2011. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

2 naponta.

Na akkor nem is jött össze.Amikor aztán meguntuk a "napos" dolgot, egyből jött a lányom.Sőt!A köv. babánál egy alkalom elég volt.

2011. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31-én volt meg utoljára, és 8-án, meg 13-án, meg 18-án...24-25 naposak a ciklusaim, nem lázmérőzök, ovutsztezek. De nagyon nem várom.... :) Reménykedek....
2011. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 19. 23:39
 8/20 Atlantys ***** válasza:

Sziasztok!

A ciklus.hu szerint 14.-én volt a pé. 12.-én 3x, 13.-án 2x, 14.-én 1x voltunk együtt.. Beteges ez szerintetek?

2011. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nem beteges,de nekem azt mondták,a sűrű sperma a jó,a napi 3-nál már azért felhígul.

Van,akinél a havi 1 jött be,(nálam is kétszer is.nem a mennyiség a lényeg,hanem az időzítés.és sajna a ciklus nekem se jó helyre húzta.3. voltam)

2011. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Atlantys ***** válasza:
Előző vagyok.. Nekem jó helyre szokta húzni, éreztem is 13.-án a pé-s görcsöket. Muszáj volt belehúzni, 14.-én elment 2 hónapra külföldre dolgozni..
2011. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!