Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal csókolóztunk, és...

A barátommal csókolóztunk, és nem tudom, hogy előváladék volt vagy sem, de szóval kifolyt neki egy kicsi. Mindkettőnkön volt nadrág, én mégis nagyon megijedtem, mert előtte rajtam feküdt. Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A barátommal csókolóztunk, és nem tudom, hogy előváladék volt vagy sem, de szóval kifolyt neki egy kicsi. Mindkettőnkön volt nadrág, én mégis nagyon megijedtem, mert előtte rajtam feküdt. Ez volt az első ilye élményem... azóta nagyon ideges vagyok, még 9 nap a mensziig... és többször érzem azt, hogy fel vagyok puffadva... bár lehet, hogy csak beképzelem már magamnak... és a mellem is fáj... még fejlődésben vagyok, és gondolom lehet a menszi jele is meg azé is, hogy nőnek... de kérlek segítsetek!
2008. febr. 2. 19:18
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha mindkettőtökön ruha volt biztos hogy NEM! Még ha ruha nélkül van és közvetlenül a nemi szervedre megy akkor sem 100% hogy eljut odáig a sperma. SZóval ne izgulj. Szeritnem hasznos lenne ha ezután megbeszélnétek hogyan is fogtok védekezni ha arra kerül a sor.
2008. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes. De szerintem is beszélgess a barátoddal, meg nézz utána, hogy hogy mennek az ilyen dolgok. Sokat tanulhatsz, és nem lesz ijedtség!
2008. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy ettől nem lettél terhes.Ne ijedj meg.
2008. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tüneteidet ezer dolog okozhatja. A spermiumok ennyi akadályon nem mehettek át. Kizárt hogy ettől terhes legyél. Nyugodj meg.
2008. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy terhes vagy. Mert biztos hogy elélvezett a srác és az volt, mer azt észrevettétek volna. előváladék inkább lehetne, de viszont abban nem is biztos hogy van sperma, dehogyha van is, akkor is RETTENETESEN KEVÉS MENNYISÉGŰ!!! ugyhogy nem kell izgulnod. De honnan tudod, hogy előváladéka? lehet, hogy gatyán keresztül érezted, de akkor meg végképp kizárt!!!
2008. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha volt rajtatok nadrág akkor nem lehetsz terhes.ha viszont eddig eljutottatok már,akkor mindenképpenn VÉDEKEZZETEK!!!irass fel nőgyógyásszal fogamzásgátlót,az a legmegbízhatóbb
2008. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ugyanígy jártam,neki látványosan átázott én is félek,remélem egyikőnknek sem lesz gond!!!Szorítok hogy ne legyen!
2008. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Drága kiscsillag!

Ha halvány lila gőzöd sincsen arról, hogy mi a szex, mi hogy és hova tud illetve nem tud jutni, akkor te ne sexelj addig, amíg ki nem növöd a naivitásodat. Egyébként az lenne a világ 8. csodája, ha valaki csókolózás közbe teherbe esne, pláne, ha nem tisztázott az a kérdés, hogy mi folyt honnan hová? És mit takar az a megállapítás, hogy rajtad feküdt? Ruhástól, vagy ruha nélkül feküdt rajtad? Ha ruhában volt igencsak nehéz lehet x db ruhaneműn átvergődnie az említett folyadéknak, már csak azt nem tudom, hogy mi is folyt?

2008. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem kellene leosztani az embert, mert mer kérdezni. Te sem úgy születtél, hogy mindent tudtál. Gondolom én... de lehet, hogy túl... NAIV vagyok? ... Egyébként pedig ha figyelmesen elolvastad volna a kérdésemet, nem kérdeztél volna vissza 10x ugyanarra... mindenesetre köszi a választ, még ha nem is volt egyértelmű, mert képes voltál azt is burkolt formában az írásodba rejteni.
2008. febr. 6. 17:08
 10/10 anonim válasza:
CSatlakozom az előttem szólóhoz.TE nem kicsit, hanem túlon túl Naiv vagy, ja meg tudatlan.Tudod az ember ezzel nem leosztani akar, hanem felvilágosítani, hogy ne hozzd legközelebb magad buta helyzetbe.Szerintem sincs fogalmad a szexről, és azt gondoltam, hogy ilyen buta kérdéseket már rég nem tesz fel senki, de tévedtem. Legközelebb mielőtt ilyet írsz beszélj az anyukáddal, ő biztos egyből válaszol. Egyébként én azt gondolom, hogy ezt Te csak viccből írtad, de ha tévedek menj mihamarabb orvoshoz és kérj szexuális felvilágosítást, de lehet máshol van Nálad a hiba forrása. Ja, és legközelebb fogalmazz egyértelműen, mert az előttem szóló is biztos buta mint én és ezért nem értjük, hogy komolyan mi bajod van,mert én bizony terhes vagyok, de nem azért mert csókoloztam a párommal.Ehhez mit szólsz!!!
2008. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!