Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingből lehet ilyen könnyen...

Pettingből lehet ilyen könnyen gyerek?

Figyelt kérdés
Pettingelt a bnőm egy barátommal és a srác a hasára élvezett. a srác letörölte a kezével de utána megujjazta. a hülye.. lehet ebből terhesség???
2011. febr. 28. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"Pettingelt a bnőm egy barátommal"

A barátnőd faszija a barátod?:D

Nehezen hihető.

Vald be ,hogy te vagy az a lány ,aki huncut volt. Nem kell szégyellni.

Amúgy a válasz a kérdésedre igen. Lehet terhes.

Ha lefejsz egy kigyőnak a mérgét és magadbanyomod, ugyanúgy beled*glik az ember, a bejuttatás a lényeg.

2011. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én hanem a testvérem de erről ennyit. Am meg mennyi az eséje? és ha lehet komoly választ várok.
2011. febr. 28. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Az esély minimális. Ennyire nem jön könnyen össze, ahhoz egy rakás dolognak kell passzolni.

Igy sem kizárt a terhesség, de az esélyét te is ki tudod számítani: egy peteéréskor történt aktus (normális, tehát volt kiindulósebessége a spermának) 30% valószínűséggel sikeres. A rákentem és belekentem esélye kb. 0,5%. Vagy annyi se, inkább kevesebb.

2011. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első agyok.

Szerintem az a biztos ,ha csináltat terhességi tesztet.

Hogy mennyi az esély? Tök mind1 ,mert ha van rá, akkor akár az is lehet.

Én úgy 25%-ott adok.

2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, igen


ami másnak 25 %, az nekdd lehet 100, ha összejött (vagyis a tesódnak)

bár nem valószínű, de hallottunk rá példát....


megy a drukik, h ne legyen "baj"

2011. márc. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!