Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációhoz, stimuláción...

Inszeminációhoz, stimuláción vettem részt. 5 db tüszőm lett! Nem erre számítottam, mennyi sz esély az iker terhességre? Pénteken lesz az inszeminációm

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nekem nem sikerült a stimu, nem lett egy sem. Téged mivel stimuztak?


A kérdésedre felelve: van esély az ikerterhességre. Nekem adtak egy beleegyező nyilatkozatot, azon ez is szerepelt mint "mellékhatás".

2009. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

:) Épp most kerestem rá a stimuláló szurikra amit fogok kapni inszem előtt. Téged hol kezelnek és a mai napon mit mondott a doki, megkaptad a tüszőrepesztőt?

Egyébként van esély ikerterhességre, kicsit "félek" én is ettől, különösen, hogy valamivel kisebb a méhem az átlagosnál

2009. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Én, merionál tüszőérlelőt szúrtam 7 napig, ekkor nem volt csak egy tüszőm ami 10mm es volt. Aztán a dokim megemelte az adagot, 1,5 ampulla merionálra, de ettől aztán beindult a tüszőérés. A bmc-be járunk. Ma este kell beadnom a repesztőt és 36 óra múlva inszem.

Egyébként már van egy 4 éves lányunk,de a tesó nem akar össze jönni. Én, félek az iker terhességtől nagyon, de ha úgy alakulna persze beválalnánk.

De, igaz csak kettő lehet???

Vagy az is lehet, hogy egyik sem termékenyül meg?

2009. febr. 18. 18:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi is a BMC-be járunk és ugyan azt a szurit írta fel a doki. Koncz főorvoshoz járunk... Nekem van peteérésem, de tüszőrepedésem nincs. Az a rossz ott, hogy ritkán tud leülni az ember beszélni dokival és a sok kérdésre nincs válasz. :S

Elárulod miért kell inszemelni?

2009. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az okát, az első baba spontán fogant. Másfél évet próbálkozunk a tesóval, sajnos sikertelenül. Mikor elmentünk a bmc-be volt egy csomó vizsgálat, az okát nem tudják mért nem sikerül a tesó. Ezért ismeretlen eredetű meddőség miatt javasolták az inszemet. Én Zeke doktorhoz járok.
2009. febr. 18. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is pénteken lesz inszemünk, de vidéken. Nekem 5 napon keresztül kellett napi 1 Clostilt szednem, majd minden másnap 1 Menopur injekció, ma voltam uh-on. Nálam van 1 nagy tüsző, meg több kisebb, még van majdnem 2 nap addig, azt nem tudom, hogy a kisebbekből is lehet e valami. De ma este egy szurit be kell adjunk nekem.

Szerintem, ha az 5 tüszöd közül nincs vezető tösző,( ami méreténél fogva nagyobb a többinél) hanem mind hasonló méretű, és méretileg megfelelők, akkor van esély az ikerterhességre. Nekünk azt mondta az orvosunk, ebben az esetben halsztjuk az inszemet, pontosan emiatt, hogy elkerüljük az ikerterhességet.

Drukkolok nektek!!!

2009. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó válaszoló


A legnagyobb 21 mm es a legkisebb 14 mm es. volt.

Te nem félsz az inszeminációtól???? Én nagyon félek tőle, ez lesz az első, és remélem az utolsó is:)

Drukkolok neked is péntekre

2009. febr. 19. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok. De én is féltem tőle, de túl vagyok rajta. Nagyon bízok benne, hogy erre az egyre lesz szükség... Nekem szintén 21 mm-es volt a legnagyobb, aztán volt 16 mm-es 14 mm-es meg több kisebb.

Most várni kell 2 hetet, nem tudom hogy bírom ki addig. Márc. 8-án kell tesztet csinálnom, ha vérzek esetleg, ha nem... Drukkolok neked is!!!

2009. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó


Nekem meg 9-én kell mennem eredmény hirdetésre, hogy sikerül-e? remélem mindkettőnknek sikerült.

Kérdeznék valamit: Neked inszem óta nem fáj a hasad?

nekem úgy fáj, mitha megcsináltam volna 100 felülést, és izom lázt éreznék a hasamban.

2009. febr. 22. 16:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! Most már maradok az Utolsó megnevezésnél... :)

De nekem is fáj, de nem úgy mintha izomláz lenne, hanem szurkod néha, meg picit nyilalgat, nem vészes... A másik ami feltűnt azóta, és nem tudom mire vélni: amikor leülök, olyan érzésem van, mintha nyomnék valamit, és amikor felállok, meg mintha kiszakadna a hüvelyem/ méhem. Rémesen hangzik, annyira nem szörnyű érzés, mint ahogy hangzik, csak fura.... Amúgy nem vagyok túl ideges, néha gondolok rá, és néha nem , próbálom nem streszelni magam... Aztán majd kiderül, aminek ki kell derülnie...

Én is drukkolok neked, remélem , mindkettőnk megbabásodik!!!! Majd megírod ide az eredményt??? Kíváncsi vagyok, én is megírom, bármi is lesz...

Üdv. Utolsó

2009. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!