Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lapar után mennyi idő múlva...

Lapar után mennyi idő múlva gyógyult be a köldökötök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Februárban volt a lapar műtétem /babát szeretnénk/ és a műtét után 5-6 nappal elkezdett váladékozni a köldököm,de elég rendesen. Most már váladék nincs,viszont a köldököm belső részénél kitapintható egy kemény,hosszúkás csomó. Tapasztalt valaki hasonlót? El fog ez múlni? Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 7. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt laparom, de ilyet nem tapasztaltam.Kb. 2-3 hét alatt teljesen begyógyult, de látszik még most is.

Szerencsére utána hamar terhes lettem, és a vágásnál jól kinyúlt a bőr.

már nem csúnya. 6 hós a babám:)

2011. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem január utolsó hetében volt lapar műtétem!Váladékozni nem váladékozott,de azt a kemény kis csomót én is éreztem/érzem!Alul a szemérem résznél is érzek a vágás"alatt",meg a köldökömnél is!Eleinte én is megijedtem,de állítólag ezt egy db-ig érezhetjük!Nagyon sokáig érzékeny volt,nem tudtam hason feküdni,begombolni a nadrágom,néha még most is érzem...de már ritkábban!Nem mindenkinek egyformán gyógyulnak a sebei!Kinek könnyebben,kinek nehezebben,nem vagyunk egyformák!Nekem kenegetnem kellett alkohollal és hintőporoznom!Szép a sebem szerencsére!Nem kell vissza menned kontrollra?Én most voltam,műtét utáni 5.héten!A váladékozás miatt én felhívnám a dokit...
2011. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amikor a váladékozás volt akkor rögtön visszamentem a dokihoz aki azt mondta,hogy ez természetes,s az a jó ha kijön. Ez a csomó már akkor is ott volt,csak nem volt ilyen kemény mint most. Nem mertem ezzel visszamenni,mert tudom,erre is azt mondaná,hogy majd elmúlik... A sebem nekem is szép,a szeméremcsontnál sem és a köldökömnél sem látszik semmi,nem fáj,csak ez a csomó zavar.Elmúlik ez egyáltalán? Első válaszoló, gratulálok a Babádhoz,remélem mi is csatlakozunk a táborhoz!
2011. márc. 7. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni,hogy nekem azt javasolta a dokim,hogy kamillás vízzel mossam a ki köldököm és utána jó szárazra töröljem ki.Az is biztos,hogy másképp gyógyulunk...nem vagyunk egyformák. Én a műtét után is rosszabbul voltam mint mások. Én vagyok a gyengébbik eset:) Mindenesetre remélem elmúlik ez a csomó,nem szeretnék még egy műtétet...
2011. márc. 7. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
off: mi az a lapar????
2011. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!