Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt egy héttel...

Menstruáció előtt egy héttel kb meg szokott kezdődni nálam a mell-leszakadás, hasgörcsi. Most csütörtökre várom, és alig fáj a mellem, viszont a hasam görcsölget. Lehet, hogy sikerült a babó?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem sokmindenre utal, de ettől nyugodtan lehetsz terhes,én szorítok neked, tesztelj, ha nem jön meg,remélem sikerül!
2008. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem csak az gyanús, hogy évek óta leszakad a mellem menstruáció előtt, most meg semmi. Persze nem hiányzik, de gondoltam, hogy lehet, hogy másnál is volt ilyen. Egyébként novemberben próbálkoztunk először, decemberben a párom beteg volt, és egyszerűen csak meglepődve vettem észre most ezt magamon...
2008. febr. 4. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia!Ezek sajna nem tipikus jelek,de persze bármi lehet.Sztem várd meg a mensid utáni 1 hetet,és akkor tesztelj,ha a mensid legalább egy hetet kimaradt.Addigra tuti biztos az eredmény.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!