Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha görcsölget a hasam, már...

Ha görcsölget a hasam, már kimutatható biztosan a terhesség, vagy lehet még negatív az eredmény?

Figyelt kérdés
2008. febr. 4. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve, ha nem feszül egyáltalán a mellem, biztos nem vagyok terhes?
2008. febr. 4. 13:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek 80%.-a a nem várt mensi első napján már kimutatja a terhességet, ha görcsöl a hasad, ha nem! Sok sikert! :-))))))))))
2008. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a ez a második napom,hogy késik a menzim(sosem szokott)De a teszt még negatív:-(

Nem baj én türelmesen várok,mert érzem,hogy most kisbabát várok:-)

2008. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szokott fájni a melled mensi előtt? Mert én is most így vagyok, hogy nem fáj, csak görcsölök, amit meg egyéként is. Amíg a mensi nem marad ki, én nem tesztelek. Már csalódtam 1-szer, azóta nem csináltam egyet sem.
2008. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán szokott fájni, de azért 'érzem' valamilyen szinten. 16-án kell megjönnie. Az eddig olvasottak alapján kb. 2 hét után már ki lehet mutatni. 16-a még annyira messze van...
2008. febr. 4. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hat amikor nekem kiderult akkor mar annyira fajt a mellem,h majd megorultem.

De van akinek egyaltalan nem is faj.

A hasam is gorcsolgetett,ugy mintha meg akarna jonni tenyleg teljesen olyan erzes volt,es neha meg most is megvan ez.

Drukkolok,h ugy alakuljon ahogy szeretned

10 hetes kismama

2008. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia!OLvastam a kommentedet,az utolsót.Könyörgöm,16.-áig,ha jól írtad a dátumot,elvileg még csak most kell hogy legyen PÉ-sed,hogy a francos franckarikába lenne a teszt pozitív,ha még meg sem fogant az a baba??????A hasgörcs pont a PÉ(peteérésedet) jelzi.PÉ után 7-8 nap mire beágyazódik,azután lehet fájdogálni itt-ott,de általában a terhességnek csak a mensikimaradás a tünete,meg talán kicsi mellfeszülés.Lányok-lányok,hol jár az eszetek????Azért ennyire nem kéne a babán görcsölni.Én 24 hónap és 3 vetélés után sem vagyok ennyire görcsmanó,de van itt olyan aki már 8 éve próbálkozik.Hol vagytok ti még ettől??????Bocsi,de ez az igazság.Azért sok sikert.Egy öreg róka(ha a 16.-iai dátumot félreírtad,akkor bocsi.)
2008. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem vagyok hülye, úgyhogy légyszi ne szólj le csak úgy. Láttam én már karón varjút. Ráadásul ha olyan dolgokat tapasztalok, amiket eddig soha, miért ne lehetne baba? Itt még csak nem is arról van szó, hogy nagyon-nagyon akarnék gyereket. Szóval kérlek, vegyél vissza...

Arról még nem hallottál, hogy nem csak félidőben foganhat megy a gyerek?

2008. febr. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!