Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg alatt lehet kolat inni?

Terhesseg alatt lehet kolat inni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kívánod akkor napi 1 pohárral szerintem nyugodtan ihatsz!Én nem szeretem,de amióta terhes vagyok megkívánom,főleg az első 3 hónapban volt rá példa!
2011. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
tudod miből készül a kóla? nézz utána én biztos nem innék! meg amugyse mert nem szeretem! kokalevél is van benne, biztos attól issza sok szerencsétlen gyerek...
2011. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos le leszek hurrogva, de én ittam...jó nem napi szinten és nem literszámra,de hetente vagy ahogy megkivántam ittam,s az ég adta világon semmi bajunk nem lett. nagyon sok mindent meg lehet nézni h mit tartalmaz,miből van stb...ennyi erővel semmit ne egyél és igyál csak biozöldséget/gyümit meg húst...

ha megkívánod nyugodtan igyál, nekem ez a véleményem...:)

2011. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze igen ennyi erővel nem kéne semmit enni:D kóla még ha nem tudsz ellen állni belefér. én am próbálok tök egészséges kajákat enni de nem megy :S csak szemetet árulnak...
2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem néha lehet, persze nem napi szinten és nem literszám.:)


Aki írta, hogy egészségesen akar élni. Menjetek ki a piacra, ott mindig van friss zöldség és olyan húsboltba menjetek, ahol magyar termékeket árulnak. Higgyétek el, hogy olcsóbban kijöttök, a minőség ezerszer jobb és rengeteget tettetek a családotok egészségéért, ha azokat a termékeket eszitek :)


Családtervezők pedig egyenek brokkolit is :)

2011. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál ha megkívánod!! Megkérdeztem a dokimat és a védőnőmet is.Mind a ketten azt mondták lehet inni csak ne liter számra! Én is ittam hetente töbször is! Egészségesek vagyunk!!
2011. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Terhességem alatt semmit sem kívántam, csak a kólát, de azt nagyon. előtte nagyon ritkán ittam, mert nem szerettem, de terhesen csak azt kívántam. úgyhogy ha kívánod nyugodtan igyál, persze fontos a mértékletesség.


22hónapos egészséges kisfiú anyukája

2011. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!