Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos a feleségem PCOS és...

Sajnos a feleségem PCOS és már belefáradt az egészbe. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve próbálkozunk. Sajnos az öszes lehetséges negatív dolog megvan nála. Túlsúly, hormonzavar, ráadásul a Closic és a stresszes munkahelye miatt egyfolytában ideges, mindig éhes... Túl vagyunk a Merckformin kúrán is. Most már diétázni sem hajlandó, így jönnek vissza a kilók pedig 25 kilót fogyott egy év alatt. Hogyan segíthetnék neki? Esetleg tudtok-e jó nőgyógyászt Győr környékén? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 10. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha belefáradt,pihennie kell,hagyd őt.Ez a legjobb,amit most tehettek.Tűzzetek ki új célokat,utazás,lakásszépítgetés,amiben örömet leltek.Szórakozzatok,szeressétek egymást,ha elengeditek a görcsöt,jönni fog a baba(tapasztalat,szintén pcos vagyok,nálunk ugyanez volt,most 16 hós ikreim vannak)!
2011. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A merckformin nem egy kúra, azt folyamatosan kell szedni. Gondolom, nem csak mint leendő anyára, hanem nőként is gondolsz rá. Talán, ha erősítenéd egy kicsit az önbecsülését, és hangoztatnád, hogy milyen csinos lett így, akkor nem kapkodná vissza a nagy nehezen leadott kilókat. Hagyd a nődokit most a csudába, nem az kell neki, majd megy magától is, ha eljön az ideje. :-)

Most inkább bánj vele úgy, mint egy csinos nővel. :-) Vidd el randizni, vegyél neki virágot, stb. Lehet, hogy nem jön be nála, de egy próbát megér. Csak ne kérdezz rá este, hogy akkor ugye mehet tovább a babaproject. Majd idővel ő fogja előhozni a témát. :-)

2011. márc. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Ápolgasd a lelkét egy kicsit, hogy visszatérjen az "életkedve". Éreztesd vele, hogy mennyire fontos neked, és nem csak a baba miatt!!!Menjetek együtt kikapcsolódni, és sportolni. Ez az, amire szerintem most szüksége van. Persze semmit se erőltess, mert az mindent megöl!
2011. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én már próbáltam neki mondani, hogy szüneteltessük a dolgot, de erre azt válaszolta, hogy már 31 éves és kifut az időből... Én viszont látom rajta, hogy kezd belefáradni az egészbe. Azért a virág és egy kis kikapcsolódás kedves ötlet tőletek.:-) Megpróbálom.
2011. márc. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!