Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétfő-keddre nem...

Van aki hétfő-keddre nem várja? Esetleg valaki próbált már tesztelni mert nem birta?

Figyelt kérdés

:D

annyira csinálnék holnap egy tesztet,de tudom h még korai...25ös tesztem van itton.izgul még valaki a jövő7 elejére?:O


2011. márc. 10. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én 14-re nem várom, de semmi tünetet nem észlelek! Talán lent egy kicsit érzékenyebb vagyok.Nem merek tesztelni, kivárok, bár úgy gondolom hamarabb volt peteérésem mint szokott, mert ez volt az első closty-s hónapom.Keveset tudtunk együtt lenni, így annyira nem bizakodok, de hátha.Örülnénk, mert már 1 éve és 8 hónapja, epekedünk a mi BABÁNKÉRT.

Neked van valami tüneted vagy megérzésed?

B.

2011. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én attól tartok h csak beképzelem magamnak már a dolgokat:)...kicsit görcsölgettem tegnap este,de ennyi igazábol.mi csak nemrég kezdtük a próbálkozást, igazából tesóprojekt. PCOS vagyok, a fiam fogantatása és születése egy csoda igazából évi 3-4mensi mellett(spontán fogant a 6ik hónapban,ugy h igazábol nem is dolgoztunk különösebben az ügyön).szeretnénk tesót,de attól tartok,hogy ez nem lesz egyszerű...májusban megyek kivizsgálásra s ha minden igaz kezdem szedni a metet,de addig is bizom benne hátha ujra megtörténik a csoda:) ovumikroszkóp mutatott peteérést,de decemberben menstruáltam utoljára. igy azért bizakodom hátha elkaptuk a megfelelő időpntot!hamarosan kiderül,szoritok nektek is!
2011. márc. 10. 22:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Én is szorítok Neked! Nálam se volt minden rendben, mert volt fél év amikor nem volt mensim, de vizsgálatok alapján nem PCOS szerencsére.

Igazság szerint az agyam azt mondja kicsi most az esély, de én nagyon reménykedek titkon. Annyira, hogy rajtad kívül nem is beszéltem a hónapban senkinek erről a témáról.

Csendben magamban reménykedek, mert a férjemet is eléggé megviseli a sikertelenség.

B.

2011. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szia én mára nem vártam és várom még nem jött meg ha holnap reggelig nem jőn meg csinálok egy tesztet.Én is a kisteso projectben vagyok.Sok sikert!
2011. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia


Én kb. csütörtökre nem várom. Kb. 1 hete volt ovulációm.

Tüneteim: tegnap (csütörtök) óta enyhén fájdogál a hasam, gumis tojfehérjeszerű a folyásom. ma (péntek) a hőm 2 tizeddel magasabbra ugrott, még mindig fájdogál a hasam és most már enyhén a derekam is és a folyásom még mindig gumis nyúlós toj.fehérjeszerű...pattanások is megjelentek ahogy mensi előtt szoktak ( ez lehet rossz jel már).

2011. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 15-17-e környékére nem várom, 1 hete volt pé-m. Remélem most össze jött, mert nagyon örülnénk már neki. Majd írj, hogy veled mi a helyzet. Drukkolok!
2011. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

rendben,kedden megirom h mit teszteltem, és majd ti is!!!

szoritok mindenkinek:))

2011. márc. 11. 19:35
 8/17 anonim ***** válasza:
én tegnapra nem vártam és máig nem jőtt meg és csináltam reggel tesztet halvány volt nagyon a második csik az lehetek?vagy csak bekézelem?de másnak mutattam és az is azt látta halványan.majd kedden ujra teszt.
2011. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kedves 21:17-es! Hát Gratulálok Neked! :) A halvány csík is csík!

Én vagyok az aki kb. csütörtökre nem várja. Nekem egyenlőre nincsenek jelek hogy meg fog jönni, leszámítva a pattanásokat. Ilyenkor szoktam elkezdni már néha picit pecsételni, de egyenlőre semmi. Csak annyi, hogy néha fáj a derekam, meg az alhasamat folyamatosan érzem. A hőm még ma is 36,8. El se tudjátok képzelni, mennyire boldog lennék, ha végre összejött volna a kisbabám...már annyira vágyom rá, hogy ma is arról álmodtam, hogy ringatok egy kisbabát az ölembe. :((

2011. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nekem most nem sikerült...:( de csak pozitivan! fog!!!:)
2011. márc. 15. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!