Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Decemberben abbahagytam a...

Decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését (Meliane) és még azóta sem jött meg a menzeszem. Mi lehet a probléma? Ha elmegyek az orvoshoz, mit fog velem csinálni?

Figyelt kérdés

Terhes nem hiszem, hogy vagyok, mert januárba mikor meg kellett volna jönnie, január 20-án, akkor 5 nap késés után teszteltem egy negativat.

Köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 20. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én december 22-én hagytam abba a bogyokat,es csak most kedden,55 napra jött meg az igazi mensim.Nyugodj meg,nincs semmi problémád,van olyan nö,akinek 10 honapig nem is jelentkezik.Várj türelmesen,igyál cickafark teát naponta 2szer.
2009. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el dokihoz,ne várj semmire!!!

Ő ír majd neked ki gyógyszert ami meg fogja hozni a mensid.

Valószínű megvizsgál nincs-e valami probléma, biztos a hormonháztartásoddal van valami galiba.

2009. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon gyakori, hogy a tabi után teljesen felborul a hormonháztartás és sokaknak nem jön meg utána hónapokig. Velem hál'Istennek nem ez történt. Én novemberben vettem be az utolsó tabit, de eddig rendesen megjött minden hónapban. Viszont észrevettem, hogy még mindig olyan kevés a mensim, mint a tabi szedése alatt. Remélem nincs nálam semmi baj. Neked sem kell aggódni, az orvos majd segít. Elmúlik hamarosan, ne aggódj!
2009. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!