Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt mindig negatív. De...

Kuli8 kérdése:

A teszt mindig negatív. De mindig hányingerem van, főleg napközbe. Gumi nélkül csináltuk, nem élvezett el. De lehet előváladék került belém. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
január 27-én feküdtem le a barátommal, gumi nélkül csináltuk... nem élvezett belém, de nemtudom, hogy előváladék ment e belém... nagyon parázok!! Csináltam rá két hétre tesztet, nega lett.. 4 hétre az is, 5 hétre az is, és tegnap is csináltam az is negatív lett.. voltam nőgyógyásznál, megnézett UH-s csőves, aztmondta nemgondolja h terhes vagyok. Kiírt Norcolutot, és ettől megjött 4 napig volt vérzésem, de nagyon kevés.. nekem nagyon sok szokott lenni.. de nem rendszeresen jön meg.. valamikor 3 4 hónapot is késik, szóval ezért parázok, meg h kevés.. ja és mindig hányingerem van... szerintetek???
2011. márc. 13. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi negativ teszt utan, es az orvos megerositesere sem vagy terhes ez biztos.
2011. márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlspilázod az egész dolgot, ülj le vegyél egy nagy levegőt és nyugodj meg! Ennyi teszt után és orvos megerősítésére is negatív akkor az negatív! Az meg tévhit hogy előváladékban van sperma.
2011. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de a hányinger az mitől van? ennyire be lehet beszélni magamnak? meg az orvos UH-s csővel látja, hogy ha van baba? 4 hét után?
2011. márc. 14. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nemtudom mit lát vagy mit nem, orvos tudja a dolgát. Ha egy kicsit lenyugszol a hányinger is biztos elmúlik. Egyél igyál rendesen.
2011. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
étvágyam még mindig ugyan olyan jó, mint eddig... valamikor felvagyok puffadva, ez szerinted ?? Én nagyon félek, hogy terhes vagyok
2011. márc. 14. 20:29
 6/8 A kérdező kommentje:
azota se mult el a puffadás.. főleg este nagyobb a hasam, reggelre már nem akkora, de akkor is látszik h nagyobb, mint volt...
2011. ápr. 1. 22:51
 7/8 Anna cica válasza:
létezik olyan hogy 2-3 hónapig terhesség alatt is menstruál az ember. De az is lehetséges hogy mivel a méhedet nézedted meg lehet pl méhen kívüli terhesség . Akkor visszont baba van a pociban gratulálok!:D Hány éves vagy?
2011. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anna cica válasza:
Jah és előváladékkal is juthat valakibe sperma csak ugy szólok :P Szoval minden tünet össze ált . Sajnálom minnél előbb gyógyszer majd futáss orvos és kérd hogy nézék meg a méhen kívüli környéket is. Ha igazam lesz minden képpen kifogják kaparni :( Sajnálom!
2011. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!