Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.4 hetes terhességnél...

Kb.4 hetes terhességnél (mensi idején) milyen mértékű a szédülés? Szerintetek mennyi esélyem van ilyen tünetekkel a terhességre?

Figyelt kérdés

Én még nem tudom, hogy van-e baba (2 nap van a mensimig) és még nem pecsételek (pedig szoktam).

Tüneteim:

- enyhe szédülés

- székrekedés

- fehér folyás (amúgy meg mindig vizes szokott lenni már ilyenkor mensi előtt)

- magas hő (36,9)

- izomlázszerű mellfájdalom

- furcsa érzés az alhasban (ez leírhatatlan...de ilyet még nem éreztem...) néha ilyen összehúzódásszerű meg fura végig...

- 1 enyhe nyilallás a hüvelyembe (ezt ma éreztem)

- volt egy kis enyhe alhasi fájásom is pár napja

- volt pár napig enyhe derékfájásom ( sose szokott lenni mensi előtt)

Valamint volt még1 pár tünetem ami ma jelentkezett, de nem tudom, hogy ezt most bebeszélem magamnak vagy tényleg volt, kora reggel túl büdösnek éreztem a wc-t (máskor nem volt ilyen...), valamint a Jóreggelt kekszemnek alig éreztem az ízét...

Linkelem a görbémet is (az elején azért magas a hőm, mert lázas beteg voltam, de hamar elmúlt szerencsére):

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 15. 14:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Hüvelyembe most már többször is nyillalgat...
2011. márc. 15. 14:53
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaa is kifelejtettem azt, hogy az alhasam folyamatosan feszül, szóval ilyen fura feszítő érzésem van ott!
2011. márc. 15. 14:57
 3/10 A kérdező kommentje:

Valamint hangulatingadozásom is szokott lenni, meg hogy mindenen sírok...de ez a mensire is utalhat.

Bocs ha sok voltam, köszönöm ha válaszoltok.

2011. márc. 15. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz egy 10-es érzékenységűvel?
2011. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert még ki akarom várni a mensimet (nem akarok túl korán tesztelni és csalódni ezáltal), hogy megjön-e. De biztos vagyok benne, hogy nem fog...ennyire biztos még soha nem voltam benne mint most, mert érzem, hogy itt a baba és ha megjön a vérzés, akkor szerintem nem tudott megtapadni...

Még 2-3 napom van addig.

Amúgy meg nem értek a tesztekhez, hogy milyen a 10-es érzékenységű, meg itt nem is nagy a választék. Ha úgy van, majd a rossmannban veszek Easy Pregancy nevű tesztet, állítólag az jó. Talán az jobb, mint a Medi-Lab.

2011. márc. 15. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
sZIA NÁLAM IS KÉRDEZTÉL VAGYIS ÍRTÁL MÁR SZURKOLOK HOGY ÖSSZEJÖJJÖN A BABA SZÉPEN MEGY FEL A HŐD NEKEM MÉG MINDIG A 36,7-36,8 KÖZÖTT INGADOZIK
2011. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak én attól félek, hogy le fog esni a hőm. De nem azért, mert nincs baba, hanem hogy a progreszteron hormon nem fogja bírni a megemelkedett hőt megtartani...mert én érzem, hogy ott a baba...
2011. márc. 15. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Leírnám, hogy mit tapasztaltam a múlt héten (11. dpo-tól a 13.-ig):

- székrekedés

- állandó hasfeszülés (nem görcs, hanem olyan mintha folyamatosan be lenne feszülve, be sem tudtam húzni)

- néha émelygés, de csak nagyon gyengén

- nem kívántam a kaját

- erős derékfájás

- nyilalgatások az alhasba és néha a hüvelybe

Én itt már sejtettem, hogy van valami/valaki. :)

És igazam lett. :)

Ezek alapján bíztató a te helyzeted is! Én egyébként a 11. dpo-n (4 nappal mensi előtt) teszteltem pozitívat10-es teszttel.

Drukkolok!

2011. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! GRATULÁLOK neked a babához!!! Köszönöm, hogy leírtad a tüneteidet, reménykedem én is.
2011. márc. 15. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó gratulálok, én is izgulok remélem babás vagyok és te is:)
2011. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!