Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség előtt szerettem...

Terhesség előtt szerettem volna fogyni egy keveset és edzőterembe járok meg étvágycsökkentőt eszek néha. Nem lesz így baj, ha közben sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Az edzőteremben futópadon kocogok, ellipszis trénert és taposót használom.

Az étvágycsökkentő pedig ez az új XL-s medical tabletta.


2011. márc. 20. 16:01
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az étvágycsökkentőt hanyagolnám, nem tudhatod, mi van benne.

Próbálj inkább diétázni helyette. A mozgás nem árt szerintem.

2011. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg a testedzés nem okoz problémát a teherbeesés esélyét, illetve a terhességet tekintve, azonban az étvágy csökkentő szerintem igen. Már csak a azért, mert ha jól tudom, ezek "szerek" befolyásolják a menstruációt is. Plusz a fogyás is.
2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a diéta miatt nem volt peteérésem. Teljesen felborította a hormonháztartásomat!
2011. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Kedves utolsó!

Talán kicsit túlzásba vitted a diétázást! :-)

Nekem nem múlt el a peteérésem, mindkét terhességem előtt már 3 hónappal keményen diétáztam. Ami nem koplalást jelentett, hanem szénhidrát csökkentést. Nekem inkább pont hogy segített a babásodásban. :-)

2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90 napos diétát kezdtem el. Rendszeresen ettem, egyáltalán nem koplaltam. 14 nappal az előző menstruációm után újra menstruáltam, már ekkor felborult az egész. Ezután kezdtem el clostyt szedni, majd injekciók, inszemináció, lombik (3 évig nem jött össze, majd amikor feladtuk, fél év után spontán). Csak olyan diétát kezdj el, amit az orvossal megbeszéltél! Fogyasztószereket semmiképpen (szerintem!). Sok sikert!
2011. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A 90 napos diéta nem jó. Cukros diétát szabad tartani.

2011. márc. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!