Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Hogy zajlik Debrecenbe...

Lányok! Hogy zajlik Debrecenben a nőgyógyászati Klinikán a laparoszkopós műtét?

Figyelt kérdés

Milyen vizsgálatok vannak előtte és minden egyéb érdekel ezzel kapcsolatosan?Fájdalmas nagyon?

Sajnos túl vagyok 2 sikertelen inszemináción és ezért kell megcsináltatnom.


2011. márc. 27. 14:13
 1/7 anonim válasza:
Én is laparoszkopia előtt állok,és a Debreceni Klinikán fogják csinálni...Látom márciusi a kérdésed....Azóta van tapasztalat Neked,megcsinálták a műtétet?
2011. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Május 5.-én csinálták meg a lapart. Egyáltalán nem vészes.

Előtte vérvétel, vizelet vizsgálat, mellkas rötgen és aneszteziólógiai vizsgálat szükséges,de ezeket úgyis elmondja a dokid.

A műtét előtti napon déltől már csak folyadékot lehet inni+ be kell venni egy csomó hashajtót, amit a Klinikán adnak. Műtét napján reggel 7re kellett bemenni. Adnak egy fertőtlenítő tusfürdőt, amivel le kell zuhanyozni, majd felvenni a kórházi hálóinget. Műtét előtt adnak egy jó nagy bódító szurit, utána még elküldenek pisilni. 8kor vittek be és fél 9kor már hoztak is ki a műtőből. Nálam nem találtak semmit, vszínűleg ezért volt ilyen rövid. Ezután a következő napot az intenzíven kell tölteni. Én műtét után 1 órával ébredtem fel, utána nem sokkal már iszogattam, meg rágcsálgattam háztartási kekszet. Nekem az altatás semmilyen próblémát nem okozott. Volt olyan lány, aki folyamatosan hányt aznap. Egyedül az volt rossz, hogy a gáz, amivel felfújják a hasüreget, műtét után még 5-6 napig bennem volt és puffadtam. A sebek nekem egyáltalán nem fájtak, műtét után 1,5 órával már saját lábon mentem ki a wc-be pisilni. Másnap délben már haza is engedtek és onnantól már mindent ettem.


Most 1 hónappal a műtét után, már alig látszanak a hegek.

2011. jún. 7. 18:50
 3/7 anonim válasza:

Köszönöm szépen!

Azóta már túl vagyok rajta...Minden úgy volt,ahogyan leírtad :)

Nálam endometriozisok vannak,a petevezetőim se egészségesek,és széles a méhem...

GnRh kezelést fogok kapni...Hétfőn fogunk konzultáni Majod Dr-ral.

Most az után fogok érdeklődni,hogy milyen lesz ez a kezelés...

2011. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ti kivel csináltattátok a laparoszkópiát? 2.lombik után javasolta a doki a kaáliban, de nem tudom, miylen dokihoz forduljak, mert akihez eddig láttam nem végez ilyet.
2013. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem Dr. Fekete István csinálta. Ő a meddőségin dolgozik, de van magánja is.
2013. szept. 19. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
A ciszta eltávolítást is avval csinálják
2014. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nálam nem találtak semmit" - akkor minek volt a műtét?
2014. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!