Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal ezelőtt teszteltem...

2 nappal ezelőtt teszteltem előszőr halvány +-at,tegnap szintén és ma reggel is halvány + lett. Mára nem vártam. Viszont most elkezdtem vérezni. Akkor miért lett +?Már biztos nem vagyok babás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
De lehetsz "babás". Van aki végig, van aki pár hónapig menstruál úgy, h terhes. Azért drukkolok, és én úgy tudom, h ha vérzel akkor nagyon kell vigyázni, akár még veszélyeztetett terhesnek is nyilváníthatnak, de ne ijedj meg, csak a neve ijesztő. Ha betartod a szabályokat nem lesz gáz.
2009. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kimásolom:


Pozitív lett a teszt, mégis megjött, most akkor mi van?

Két eset lehetséges:


1. Ha csak gyenge barnás folyást, rózsaszínes gyenge vérzést észlelsz, nem túl erőset és nem állandóan, hanem foltokban, akkor terhes vagy, de valamilyen hormonprobléma miatt (ez hajlam kérdése is lehet, főként korábban már elvetélt, illetve szült nőknél fordul elő) van a folyásod (tehát ez nem rendes menstruáció) és mindenképpen mielőbb fordulj orvoshoz, aki gyógyszeres úton tud segíteni. Ne ijedj meg, ez kezdődő vetélés jele is lehet akár, de nem feltétlenül, és mielőbb mész el orvoshoz, annál hamarabb kaphatsz segítséget.


2.Ha rendes erőteljes vérzésed van, akkor korai vetélésed volt, ami nagyon gyakori, a korai terhességek 20%-a így végződik.


( www.kismamablog.hu)

2009. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
magnézium, fekvés, hátha van még esély, és azonnal orvos!
2009. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!