Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti-ciszta? Annyira furcsa...

Closti-ciszta? Annyira furcsa dolgok történnek velem?

Figyelt kérdés

Csajok!Ez a harmadik hónapom,hogy clostit szedek.Múlt hónapban 100%-ra biztos voltam benne,hogy kismama vagyok,mert mikor együtt voltunk (peteérés után) szúrkált a jobb petefészkem!De sajna megjött,újult erővel beszedtem a clostit és most megint fáj a petefészkem,ha együtt vagyunk úgyanúgy a jobb oldalam!

LEHET Ciszta?Vagy annyira felpörgette a jobb oldalamat a closti,hogy fáj?Mert olvastam,hogy a clostitól cisztásodás lehet..!

Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 28. 08:10
 1/10 A kérdező kommentje:
????????????????????????????????????????????????????????????
2011. márc. 28. 10:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretnélek elkeseríteni, de én is így jártam.

Januárban meghozták a menzeszem norcoluttal és a ciklusom 3 napjától szedtem a clostyt 2*1-et. Február közepén elkeztem érezni egy kis szúró fájdalmat ami volt jobb oldalt és bal oldalt is, hol erősebben hol gyengében. De miután februárban ismét nem jött meg csináltam 3 tesztet, amiből 2 pozi lett 1 nega. Nagyon megijedtem és szaladtam az orvoshoz, ő elküldött uh-ra és ott kiderült, hogy férfi ökölnyi nagyságú cisztám van (ami nem fájt és nem is görcsöltem).Március 18-ára elő is jegyeztek lap. műtétre.

Ne haragudj a hosszadalmas történetemért!

2011. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem haragszom,nem is volt olyan hosszú történet..!Én is ettől tartok,hogy cisztám van a clostitól!Nekem nem volt egy pozitív tesztem sem,még closti szedés elkezdésének napján is csináltam egy tesztet biztos ami biztos alapon!

Neked fájtak az együttlétek?mennyi idő után mentél dokihoz???Fáj a műtét?Altattak?

2011. márc. 28. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre csak orvos tud választ adni UH alapján. Én is második Closi-s hónapomat kezdem ma, és a mai UH alapján nem okozott semmi gondot (ciszta). Nekem is fájt peteérés alatt és után is folyamatosan (szúrkált, nyillat) mind a két oldalon egészen a nem vártig, és nem lett belőle baj. Csak mivel az 5-ik napon kezdtem szedni (de kiokoskodtam, hogy az én 25 napos ciklusomnál már a 3-ik napon kell kezdeni), kitolta 2 nappal az egészet, ezért én naiv reménykedtem...
2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!Én is sokkal jobban megérzem a peteérést,mint előtte,de ez nem az múlt hónapban peteérés és a menstruáció közötti időszakban kezdett el nagyon fájni a hasam együttlétek alatt!Először azt hittem baba van a dologban,de sajna megjött,nem úgy ahogy szokott,így csináltam egy tesztet closti első napján és negatív!Majd elmúlt és arra gondoltam elmúlik a fájdalom is,de nem így lett!Tegnap este is fáj nagyon és ma tompán!

IGAZ,HOGY A CISZTA + TESZTET PRODUKÁL???Akkor nálam más a szitu,mert full - volt a tesztem!

2011. márc. 28. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem fájt az együttlét is. Maga a műtét altatásban zajlott és nem fájt(természetes kellemetlenség volt)Én amit leírtam neked segítségként szántam nem pedig ijesztgetésnek. Persze nálad nem biztos, hogy cista. Nemvárt után 2hétre mentem dokihoz. Remélem nem rémisztettelek meg, mert nem ez volt a szándékom.
2011. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én csak egyszer éreztem kis kellemetlenséget együttlétkor, szerencsére. Benne van a pakliban, hogy a Closti okozhat ilyenfajta mellékhatásokat is. Nekem megkérdezte a doki, hogy hogy érzem magam, fájt-e, stb. Inkább menj dokihoz, megvizsgál és UH-val megnéz, csak hogy nyugodtabb legyél.

Nem lesz semmi gond.

2011. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is fájt elég gyakran a bal petefészkem, néha már azt is beképzeltem (?), hogy ki tudom tapintani, tutira vettem, hogy ciszta.

Nekem ez az első clostis hónapom, de azt sem tudom, hogy volt-e peteérésem, mert cikkcakkos a görbém eleje. Mondjuk utána "egyenesbe jött" a görbém, ma pedig leesett a hőm. Nem tudom, hogy mi van, mindenesetre ma leesett a hőm.

[link]

2011. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú, az utolsó 2 mondat elég furi lett. :)
2011. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem!Nem ijedtem meg és nem félek,jöjjön aminek jönnie kell!Majd ma együtt leszünk megint és kiderül,hogy fáj-e vagy sem!

De arra is gondoltam,hogy nincs cisztám csak ez a harmadik hónapon,amikor Clostit szedek és már annyira felpörget,hogy ennyire megérzem az egész peteérés..!!

2011. márc. 29. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!