Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vérzés elött vagy...

Középidős vérzés elött vagy után pozitiv az Lh teszt? Mert nekem volt egy kis vér 14. nap, de az lh negativ volt. A 15 nap is.

Figyelt kérdés
Meg is ijjedtem,h nehogy valami bajt jelezzen a vérzés,mert eddig sose volt.
2011. márc. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg akkor van peteérésed amikor a középidős vérzés. Ha ebből indulunk ki a 14. napon volt neked, és ha csinéltad volna a 13. napon pozi lett volna az LH. Mert az LH nál meg úgy van hogy a pozi csak előre jelzi, tehát az első nega napon van a peteérés.

De csak találgatok, talán itt többet találsz:

[link]

2011. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt tegnap pecsételő vérzésem, viszont a tegnapi még csak 8. napom volt. Mivel este 11-kor pecsételtem, ezért csak ma tudtam tesztelni. Ma viszont negatív lett...

Gondolom ezzel most nem sokat segítettem, de azért hátha...

2011. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lett baba?
2011. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!