Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már tuti nem vagyok...

Most már tuti nem vagyok terhes? Légyszi olvassátok el!

Figyelt kérdés

Lehet hülyének fogtok nézni, de nem értem az egészet, vagy már annyira vágyom rá h legyen kisbabám, h bebeszélem magamnak?A lényeg az h utoljára febr 17.jött meg majd peteérés környéken együtt voltunk a párommal (márc. 5) legközelebb csak a következő hétvégén (távol dolgozik csak hétvégenként tud hazajönni) majd a nem várt előtt 2 nappal elkezdtem barnázni, de az is csak a wc papiron volt majd 3 napig csak ismét a wc papir volt enyhén véres. Azóta a melleim fájnak de csak estére érzem, volt sokszor h napközben főleg reggel hányingerem volt és óránként jártam pisilni, teszteltem többször is negatívat legutoljára tegnap reggel. Most lennék elvileg 6+1 napos terhes. Szerintem már ki kellene hogy mutassa a teszt ha terhes lennék viszont rengetek hozzászólást olvastam már hogy van akinek csak később mutatta ki a teszt hogy terhes.

Szerintetek van még esélyem rá esetleg teszteljek még pár nap múlva? Amúgy vaterás one step teszttel csináltam mindig.


2011. márc. 31. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
hát sajnáom nagyon ha mégse.A tesztes dolgokhoz nem értek,de én 3 hetes voltam mikor a teszt pozitívat mutatot aztán 3 hét múlva tudtam csak dokihoz meni(szabin volt) és akkorő mondta hogy 6 hetes és 2 napos terhes vagyok....ha megyugtat akkor csinálj de inkább "dolgozzatok rajta"szorgalman:))
2011. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes, csak lehet, a későbbinél lettél az, nem akkor, amire azt mondod, hogy akkor volt a peteérésed. Nekem egyébként valóban kb. 5 héttel csúszott, mire kimutatta a teszt, és mindig clearblue-t vettem, ami amúgy elég jó. Majd rögtön el is mentem dokihoz, kb 5.5 hetesre tippelt akkor petezsák alapján. Szóval vegyél esetleg egy nivósabb tesztet, vagy egyszerűen menj el dokihoz :) Sok sikert!
2011. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Később csinálj tesztelj újra egy másik fajtával. Ha az is negatív, akkor menj el dokihoz, ő majd kideríti, mi a helyzet!
2011. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!