Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októberben hagytam abba a...

Októberben hagytam abba a gyógyszerszedést. Eddig minden hónapban megjött csak a mennyisége volt csekélyebb. Mi játszódik le a szervezetben ilyenkor? Lehet, hogy ezért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Hogy most már kitisztult teljesen a szervezetemből? A terhességnek még semmilyen jelét nem látom, nem érzem. De nagyon ideges vagyok már. Köszönöm.
2009. febr. 27. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezzel en is pont igy vagyok es persze en is aggodok, hogy ez normalis-e. En decemberben hagytam abba a gyogyszert es a mensieim rovidek...1-2 naposak. Nem igazan tudom en sem, hogy ilyenkor van-e peteeres. De olyat is olvastam mar, hogy valaki igy elte le az eletet es 2 gyonyoru gyermeket szult. Szoval valoszinu, hogy ez nem gaz....es lehet, hogy csak rendezodik a ciklusunk a gyogyszer utan.En ebben az uj ciklusban ekezdek homerozni es vezek ovu tesztet is....csak hogy biztosabbra mehessek.
2009. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!