Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódásos...

Ez lehetett beágyazódásos vérzés? Leírás alul.

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hosszú ciklusaim vannak, van mikor ki is marad.Már a megoldáson rajta vagyunk, de még eredményekért szerdán megyünk dokihoz.Peteéréskor márc.21-22én), mikor számítás szerint volt illetve éreztem is, tettünk a babáért.Azóta nem éreztem jól magam.Kedvetlenség, fáradság, levertség, derék és has fájás, mell érzékenység.Tegnap volt a 27ik napom és éreztem a mindjárt megfog jönni érzést.Estére véreztem is de csak egy pecsét volt aztán semmi azóta.Ma reggel végre teli életkedvvel,pihentebben ébredtem.A melleim kicsit érzékenyek érintésre és a derekamat is érzem még.
2011. ápr. 4. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Akár az is lehetett! De nem méred a hődet? Mert ilyen hosszú és rendszertelen ciklusoknál ritkán van peteérés! De azért szurkolok!:))
2011. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!