Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van tojásfehérjés nyákom,...

Ha van tojásfehérjés nyákom, az feltétlenül azt jelenti hogy van peteérésem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Hahóóó?!
2011. ápr. 7. 15:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak ebből indulunk ki, még nem biztos, hogy van ovulációd!

Mert lehet, hogy csak próbálkozik a szervezeted!

Ha méred a hődet, akkor abból már tudod is, hogy megvolt-e az ovud vagy pedig csak próbálkozott az ovuval.

Mert ha van ez a nyák és emelkedik a hő, de nem marad fent, hanem visszaesik, az azt jelenti, hogy csak próbálkozott a szervezeted. Viszont ha fent marad a hőd a mensiig akkor megvolt az ovud.

Remélem, segítettem.

2011. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Sajnos a hőmet nem mérem.Én úgy tudtam hogy,ha van ha nincs,akkor is felmegy a hő és a mensiig fenn marad,de akkor úgy látszik nem így van.Régebben mértem a hőmet de bele untam.
2011. ápr. 7. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

De szerintem biztos van ovulációd, biztos minden rendben van. Én viszont mérem a hőmet, hogy tudjam teljesen biztosra, mert nagyon szeretnék már kisbabát! Nem elég az, hogy figyelem a nyákomat, attól még nem lesz egyértelmű, hogy meg is reped a tüsző!!

2011. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!