Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez a pár napos késés?

Normális ez a pár napos késés?

Figyelt kérdés

a ciklus.hu szerint kedden(április 5én) kellett volna megjönnie.az összes tünetem megvan,émelygek hányingerem van,hol majd éhen halok,hol nem kívánom.a farcsontom majd szétesik...viszont március 21én hagytam abba végleg a szoptatást.és 2010.szept.21óta fent van a mirena.

ebben az évben nagyon össze vissza van meg.megvolt január 7-14között,majd január 29-február 4között.Majd március 7-13között.

legrövidebb ciklus 19,leghosszabb 40 napos.és kihozta átlagos:30napos ciklusra


2011. ápr. 9. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mivel nem rendszeres a ciklusod. A ciklus.hu csak egy program, ami bevitt adatok alapján átlagol, de erre ne alapozz. Majd ha eltelt a leghosszabb ciklus ideje is (40 nap), akkor beszélhetsz késésről.
2011. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A Mirena okozhat ilyen összevissza vérezgetést, bár állítólag fél év után el kellene múlnia, és aki levetette hogy problémákat okozott neki, az biztos csak türlmetlen volt. Ezt írták róla. :-)

Szerintem beszélj a dokiddal, talán neked mégsem ez jön be.

2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

még mindig nem jött meg,pedig már tényleg nagyon megjön érzésem van.elvileg kedd délutánra van időpontom a dokihoz.

persze ha addig nem jön meg...

2011. ápr. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!