Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami, amivel a petesejte...

Van valami, amivel a petesejtek minőségét lehet javitani?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem találok semmit a neten ezzel kapcsolatban. Most volt egy sikertelen lombikunk és utólag kiderült, hogy nem valami jók a petesejtjeim. Szép számmal van a szuriktol csak éppenséggel gyengék. Isszuk a férjemmel a Szabó Gyuribácsi féle baba váró teákat. De szeretném még jobban felturbózni a petesejtjeimet, hogy a következő lombikra már minden jó legyen.

Nagyon jó lenne valami ötlet! Előre is köszönöm ha tud valaki segiteni!


2011. ápr. 10. 13:33
 1/5 sumergo ***** válasza:
67%

Mi ugyanígy voltunk, a doki csak a vállát vonogatta, még a petesejtdonor témát is szóba hozta, azt hittem megőrülök. A teákkal sikerült, és még emellett kértem, hogy próbáljuk meg másik szurival. A Gonal teljesen rossz volt, lettek tüszők, de nem nőttek meg szép nagyra. Utána Pergoverist kaptam, azzal valamivel jobbak lettek, de nem volt az igazi ez sem. Akkor kérdeztem lehetne-e másik fajtát kapni, mikor a teákat ittuk, pontosabban már a 3. lépésre időzítettük a szurizást, és beültetést( beültetés után már nem irrigáltam, csak előtte). A Menopurt javasolta a doki, mert nem olyan "tiszta" mint a másik kettő, van akinek jobban használ. Ezt kértem, a hátránya az volt, hogy naponta két részletben kellett használnom, reggel és este, plusz még a Gonapeptyl. És lám, sikerült!!Ezt kívánom neked is!!


10hkm

2011. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sokat segitettél szerintem, mert ez eszembe sem jutott, hogy másfajta inyekció is lehet. Ti is Gyuribácsi félét ittátok?

A tesóm már fel ajánlotta a petesjt donort , de én jobb szeretnék a sjátommal teherbe esni, ha lehetséges. Az én orvosom is a fejét fogta mint a tiéd. Akkor van remény és nekem most ez a lényeg. Annyi minden kavarog a fejembe, pl. örökbe fogadás. még a válást is megemlitettem a férjemnek. Nehogy azért legyen boldogtalan mert én nem tudok neki szülni. De hálistennek biztositott, hogy ő örök hüséget esküdött.

De most annyira fel dobtál, más szinben látom, így a dolgokat. Boldog baba várást neked!

2011. ápr. 10. 14:18
 3/5 sumergo ***** válasza:
41%

Igen ,Gyuri bácsi teáit ittuk.

Én akkor kezdtem hinni benne, hogy sikerülhet, amikor egy orvos arról beszélt a tv-ben, hogy akinek van méhe, és petefészke, és ezekkel nagyobb rendellenesség nincsen, annak az orvostudomány mai állása szerint teherbe kell esnie. Úgyhogy azt mondom, te is keress hasonló infókat, a negatív dolgokat meg el se olvasd, és higgy nekem, sikerülni fog.

2011. ápr. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:
45%

Még pár apróság eszembe jutott, leírom, hátha ezek is fontosak (lehet, hogy tévedek, de én betartottam).

A Gyuri bácsi egyik interjújában hallottam, hogy minden nap meg kell enni egy almát, mert a vitaminokon és egyéb fontos összetevőkön kívül fontos, hogy a bélrendszert karbantartja, ellenállóbb lesz tőle a szervezet betegségekkel szemben.

Ugyanitt hallottam, hogy a mesterséges anyagokat, ha lehet kerüljük a táplálkozás során. Ha már méregtelenítesz, ne egyél helyette újra mérget. Ezt úgy csináltam, hogy olyan élelmiszereket ettem, amikről azt lehetett tudni, mi van benne. Keress rá az E számokra,amiket feltüntetnek az élelmiszereken, jó eligazítást adnak. Pl: nem ettem felvágottakat, csak házilag készülteket. A nátrium glutamátos dolgokat pedig nagy ívben elkerültem, amit a hűtőben találtam, és volt benne, azt kidobtam inkább.

Egyszer ennyi jutott eszembe. Ha vmi kérdésed lenne, írj.

2011. ápr. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm, aranyos vagy!

Ezek a dolgok megint reménysugarat látatnak velem. Nem adom fel az tuti. Én is kismama akarok lenni és kész.

Minden jót neked!

2011. ápr. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!