Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Székesfehérváron hol van jó...

Székesfehérváron hol van jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, mert most költöztem ide, hogy hol van normális nőgyógyász? Mennyibe kerülnek a magánrendelések? Vagy menyjek simán SZTK-ás rendelésre?


Köszönöm

25/L


2011. ápr. 11. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

mehetsz simán SZTK-s rendelésre is.

attól függ mit akarsz. Ha csak mondjuk rászűrést, akkor az SZTK-s is megteszi. ha mondjuk terhesgondozást vagy valami műtétet, akkor én a legjobb pozicióban lévő Orosz Andrást ajánlanám, ő átlagáron dolgozik és ő az Isten a kórházban, mindenben ő dönt-úgyhogy elkerülhetetlen. Vagy a Csetényit, ő fiatal és általában mindenkinek nagyon szimpatikus.

Blaskó, fiatal Orosz-szintén nagyon szimpatikus orvosok.


Akihez nem mennék, a Bognár Ida, mert ő pénzéhes, bunkó. Emlékszem visszahívott a rászűrés eredményért és azért, hogy annyit mondott rendben van, kért 5 ezer forintot. (a rákszűrésért meg fizettem előtte 8-at)Amikor meg sűrgősen kellett volna hozzá mennem, kiosztott mit képzelek, egy hónappal korábban be kell jelentkezni hozzá, mert ő elfoglalt. Vas Aleftyinát kerüld el SZTK-s rendelésen is, mert ő nagydarab orosz, csillagokat látsz ha hozzád ér.

Schwarzingert szintén, ha SZTK-s rendelésre mennél mégis, mert sok mindent csinál, de meg nem vizsgál ingyen, SZTK alapon.


Az SZTK rendelés egyébként a Várkörúton van, Nővédelmi Központ néven, délelőtt lehet csak úgy menni, délután időpontra.

2011. ápr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De úgy hallottam, hogy a kórháznál van az sztk ahova lehet menni ha éppenséggel nem tudom megfizetni az árakat amiket elkérnek. Honnan tudom, hogy ki rendel sztk-án? Sima vizsgálatra mennék, még nincs tervben egy pici :)

2011. ápr. 11. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt találod az sztk-s rendeléseket. [link]


Én nem szeretek ide menni, mert a legtöbb nővér egy bunkó.

Vas Aleftyna tényleg egy barbár, engem is vizsgált már. Amúgy meg mindegy melyik rendelésre mész, sztk vagy magán.. Úgyis tb alapon számolják el az orvosok! Ott hagyod nekik a sok pénzt, zsebre teszi, aztán jó napot!

Blaskó tényleg jó doki, én nála szültem a második gyermekem. Ő sem a legolcsóbb sajnos. Illikmant is ajánlom, nem tudom, hogy rendel-e még?

2011. ápr. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom a kórházban-nál hogy működik a rendelés, mert én fehérvári vagyok és én a nővédelmi központba jártam mindig. A kórházi rendelésekre a megyéből járnak. Azt sem tudom fogadnak e ott Fehérváriakat. Mert a nővédelmiben, most már vidékieket nem. El tudom képzelni ez fordítva is igaz, de tényleg nem tudom.

És az ottani orvosokat sem ismerem.

Itt egy link, de most nézem már nem is ugyanazok az orvosok, én egyébként id Nagyhoz jártam. És az is igaz a nővérek kritikán aluliak. Ritka bunkóállatfajták, de mindegy,ki lehet őket bírni, de egyébként a főorvost is lehülyézik és leugatják. Döbbenet, mit képzelnek magukról.

[link]

2011. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bata Barnabást ajánlom, nagyon kedves és korrekt! Rákszűrés nála 8000Ft!
2011. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!