Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis biztatást! Reménykedhe...

Egy kis biztatást! Reménykedhetek hogy kezdd helyreállni a hormonháztatásom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Decemberben abbahagytam a fogamzásgátlót. Babát szeretnénk. Januárban megjött, de azóta nem, csak ilyen kisebb folyás volt, volt hogy csak 1-1 csepp. Most megint ez a szitu már pár napja. De semmit nem kell használnom, mert nem olyan mennyiségű.
2011. ápr. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én januárban hagytam abba, szintén babaprojekt miatt, azóta kétszer jött meg csak, egyszer 37, egyszer 45 napra...de kb olyan mennyiségű, mint a tablettaszedés idején.

Amivel amúgy tudsz segíteni, hogy megjöjjön: Aviva torna és cickafark tea (ha nem vagy PCOS-es).

2011. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na most teljesen szétcsúsztam. HA PCOS-em van én nekem annyi.Összedől világ. Azt normálisan lehet kezelni igaz? És még babám is lehet?
2011. ápr. 11. 15:46
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem kell, hogy összedőljön a világ. :-)

Diéta, mozgás és cukorgyógyszer. :-)

Tuti, ha más gond nincs. :-)

2011. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj de el kell menni orvoshoz hogy ne teljen az ido potyara...en egy szep februari honapban hagytam abba a fogamzasgatlot es pont ugy jartam mint te aztan aprilisban voltam dokinal es megallapitotta hogy sok pici cisztam van (PCO) kaptam duphastont ami 10 nap utan meghozta a havimat majd szedtem a colstyt es egybol sikerult is...mar 2 eves a fiam es 28 napos irto pontos ciklusom lett...
2011. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Egy kis lelket öntöttél belém :)
2011. ápr. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!