Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után mi a legkorá...

Az együttlét után mi a legkorábbi tünet?

Figyelt kérdés
Másnapi hasfájás jelent valamit vagy csak azt, hogy 1 hét múlva lesz pém? Egyáltalán teherbe lehet esni a menszesz után egy héttel?
2009. márc. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
AZ igazi tünet az, hogy nem jön meg. Az össze többit (mellfeszülés, -fájás, hasfeszülés mindjárt megjön érzéssel) pszichésen is lehet produkálni.
2009. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha az együttlét után másnap fáj a hasad, az azért van, mert levegős. Ez az együttlét következménye. Fogantatás után kb. 10 nap a beágyazódás. Szerintem a 10 napon belül még nem érez senki semmit.
2009. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most vagyok másodszor terhes, mindkétszer az együttléttől számítva egy héten belül volt valamilyen gyanújel, pl. rózsaszínes pecsételés, vagy hányás, stb. de ez nem általános, szóval, ha te nem érzel ilyeneket az nem jelenti azt, hogy nincs baba.
2009. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.
2009. márc. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!