Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délután negatív lett a tesztem...

Délután negatív lett a tesztem! Viszont van egy fura megfigyelésem! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
8. napja késik a menstruációm..ezért úgy döntöttem hogy ma délután veszek egy tesztet..meg is történt(x-epil) 3-4 óra felé teszteltem.Negatív lett. Viszont a teszt elvégzésénél "darabkásnak" láttam a vizeletem! Mit gondoltok befolyásolhatja-e ez? És mitől lehet??
2011. ápr. 12. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Középsugaras mintával érdemes csinálni a tesztet.Kicsit kiengedsz,majd a közepét felfogod,a végét megint ki.Tesztelj reggel.ezt a tesztet nem ismerem ,hogy mennyire pontos.Esetleg tesztelés előtt töröld át egy nedves törlőkendővel,és akkor semmilyen szennyeződés nem juthat a mintába.


(Egy klinikai dolgozó)

2011. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tesztelek reggel is! De nem tudom hogy most muszáj-e rögtön orvoshoz mennem..vagy másnál is szokott ilyen előfordulni.:S
2011. ápr. 12. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval.
2011. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezzel orvoshoz rohanni.Drukkolok a holnapi teszthez!
2011. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elkél:))
2011. ápr. 12. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
NA?Teszteltél???
2011. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,igen! Ismét negatív....
2011. ápr. 13. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
És már tárgytalan is..ugyanis megjött.....
2011. ápr. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!