Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után kinek mivel a...

Missed ab. után kinek mivel a telik a 3 hónap szünet? Hogyan próbáltok felkészülni a következőre?

Figyelt kérdés
Gyógynövények, teák, egyebek? Mikor kezdtek hőt mérni? Ovuteszt?
2011. ápr. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem júliusban volt missed-em és januárban terveztük a teherbeesést. Persze nem igy lett mert októberben összejött a kisbaba.


mivel töltöttem?

nem próbáltam meg tervezgetni,

nem ittam semmit elevitet és folsavat szedtem

próbáltam egyszerre felejteni és várni ez a nehezebb.


ovut nem teszteltem de hőt mértem szeptembertől.

2011. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét után volt missed-em,nem volt csak petezsák,az is kicsi,szabálytalan mnyh,utána petezsák se,nekem 2 hónapot kellett várni,tehát 1-szer jött csak meg,és sikerült is.Hőmérőztem,azzal is ment az idő...
2011. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem spontán vetélésem volt, de a dokim így is 1 hónap szünetet javasolt, azóta eltelet az első próbálkozós hónap is, de sajna megjött. Most E vitamint szedek és 2 naponta folsavat, sok gyümi-zöldség, mozgás, és semmi hőmérőzés, számolgatás, görcsölés. Olyan dolgokat csinálok, amiket terhesen majd nem tudok. Szolizok, néha borozgatunk a férjemmel esténként, a kisfiamat cipelem a nyakamban:D, szóval a titok szerintem az, hogy ne ekörül forogjon minden gondolatom, ami nehéz, mert 2 szomszédom is mindjárt szül, de remélem nemsokára nekünk is összejön a kistesó, és persze nektek is drukkolok csajok!:)
2011. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem pont ebben a hónapban telt le a 3 hónap türelemi idő.

Doki javaslatára már 6 hét után próbálkoztunk,de nem jött baba.

Műtét után elkezdtem hőmérözni és teát is iszok,cickát és palástfüvet,valamint magne b6-t és Femibion 800-at szedek!Az elözö terhességem is igy jött össze!Bizom benne ,hogy most már a testem is kipihente magát,mert ezt az ürt ami bennem van csak egy kis picurka töltheti be!

Egy jó tanács amit én is megfogadtam olvasd el a Byrne Rhonda: titok cimű könyvét!Vagy akár el is küldhetem neked a röviditett változatát!

Velem nagyon jót tett,folyamatosan agyaltam(nem jó dolgokon) mi törtét,mi lehetett volna,sok sok negativ érzelem volt bennem.Elolvastam ezt a könyvet és azóta csodásan érzem magamat!És nincsenek negativ gondolatok!Ha kicsit lemerülök ujra elolvasom és jobban vagyok!

2011. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvan a könyv nekem is!:-)Épp ma gondoltam rá, hogy elő kellene venni, és elolvasni!


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és mielőbbi gyermekáldást!:-))

2011. ápr. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!