Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok. A medilab tesztet...

Lányok. A medilab tesztet tényleg jól látom, hogy 5 percig kell a vizeletmintába mártani?

Figyelt kérdés
mert ezt olvasom.2-t vettem.mielőtt elolvastam volna a papírt megcsináltam az egyiket és halványan ott a második csík.most akkor csináljam meg a másodikat is és 5 percig hagyjam benne a pisiben?
2011. ápr. 22. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Konkrétan a medilabot nem ismerem, de igen sok tesztet használtam már, és soha nem kellett 5 percig áztatni. 10 másodperc bőven elég, az 5 perc inkább a reakcióidő lesz.
2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem hinném! Nekem eddig minden pisibe mártós tesztem 10-15 percig kellett. Annyi idő alatt elázik!

Nem lehet, hogy azt írta az eredmény olvasd le 5 perc múlva?

2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ez van a papírra írva:fontos,hogy a tesztcsík csak a végén található kicsi nyilakkal jelölt részig merülhet a vizeletmintába kb 5 percig.max 10 percig.
2011. ápr. 22. 10:20
 4/20 Manka68 ***** válasza:

Szerintem ez elírás. :-)

Én is találkoztam régebben ilyennel, de a márkára már nem emléxem.

Én csak addig mártottam bele, amíg azt nem láttam, hogy szépen benedvesedett mindenhol.

2011. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én mindkét terhességemnél medilabot használtam, addig tartottam bele ameddig a vizelet felszívódott azaz felkúszott a tetejébe és kész. vártam 5 percet, de attól mindig csak hamarabb jelentek meg a csíkok!

gratula. majd megcsinálod a másik tesztet 2 nap múlva.

2011. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
A Medi-lab tesztet tényleg 5 percig "áztatni" kell!
2011. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát akkor várok két napot.még nem élem bele magam,mert hát a fene tudja mi lesz.2 nap múlva tesztelek újra.vagy vettem clearblue-t.megcsináljam ma?
2011. ápr. 22. 10:27
 8/20 A kérdező kommentje:
tényleg???na jólvan mostmár akkormit csináljak?áztassak vagy várjak 2 napot?
2011. ápr. 22. 10:28
 9/20 anonim ***** válasza:

Semmilyen tesztet nem kell áztatni!!!

Elég ha megvárod, amíg végig felkúszik a nedvesség, mi értelme volna áztatni???

Kerestem a medilab használatiját neten, de sajnos nem találtam. Tuti elírás.

2011. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát a kíváncsiság erősebb volt.megcsináltam a másik medi-labot.azonnal jött ki második csík de csak halványan,bár erősebb az előzőnél.na ilyenkor mi van?
2011. ápr. 22. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!