Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan létezhet, hogy valaki...

Olyan létezhet, hogy valaki csak halvány pozitívat tud tesztelni és soha nem lesz erősebb 2. csík?

Figyelt kérdés
A halvány pozitívnál is meg lehet nyugodni, vagy aggódásra ad okot, hogy miért nem erősödik?
2011. ápr. 22. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát azt mondják, hogy a gyenge csík is csík, de szerintem ahogy nő a hcg szint (már pedig annak nőni kell), úgy a tesztnek is erősödni kell.

Volt, akinél halvány csíknál sem volt baj, de én sajnos csak rossz példával találkoztam. Barátnőmnek sem erősödött és el is vetélt!

2011. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy lassabban nő a hcg, mint másnak, de akkor is nőni kell. 3 naponta valamennyit szerintem kellene erősödnie!
2011. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor remélem erősödni fog, mert ha nem fog...akkor valószínű felszívódott a baba.
2011. ápr. 22. 15:15
 4/18 anonim ***** válasza:

Ugyan már... :) Ne aggódj ilyenen.

Én végig halványcsíkos voltam, mégis ott alszik békésen a kis mazsolám az ágyikójában..:)

Egyik bnőm most vár babát, már 6 hós terhes és ő 2x tesztelt, mindkét alkalommal negatívat. Mégis nő a pocakja, és jön a baba... Szóval, ne aggódj tényleg ezen, nem kell folyton tesztelgetni.

Csak légy nyugodt, most a babának is az a legfontosabb.

üdv. 23/n

2011. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak attól félek, hogy ez nem-e száradási csík?

Mert ha erősebb lenne, azért már meggyőzőbb lenne.

Viszont számomra az a meggyőző, hogy érzem, hogy ott van...nagyon furcsa, de érzem. Ilyen szúró érzetem van a méhemben és bizonyos helyzetekben feszít a hasam, meg puffadt vagyok...stb.

2011. ápr. 22. 15:39
 6/18 anonim ***** válasza:

A hcg, ha jól tudom 20. hét után elkezd csökkenni. Ezért tesztelt a barátnőd negatívat!:)

Nem riogatni akarom a kérdezőt, de valamelyik tesztnek akkor is kell erősödni! Vegyél minél több fajtát, és próbálkozz két naponta. Valamelyiknek erősödnie kell!

2011. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jó, majd jövőhéten megint veszek egy párat, csak nem tudom melyik a megbízható, mert nem vagyok egy nagy tesztelős.

De egy olyat, amivel most teszteltem mindenképp veszek, mert ez jó kiindulási pontnak, mivel pozitív, csak halvány.

Aztán nem tudom milyet vegyek még. :(

2011. ápr. 22. 15:44
 8/18 anonim ***** válasza:
milyennel csináltad most?
2011. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

One Minute

dm-ben vettem. kb. 900 Ft volt.

Ez megbízható szerinted? Mert nekem életemben először van 2 csíkom és most próbáltam ki először ezt a fajtát.

2011. ápr. 22. 16:15
 10/18 anonim ***** válasza:
hát figyelj fogalmam sincs.nem vettem sajnos még olyat soha.én clearbluet ajánlom neked.ma reggel azzal teszteltem pozitívat és 1 hónappal ezelőtt is.bár akkor elment a baba.akkor is próbáltam 3 féle tesztet mindhárom halvány volt.erős csíkom nekem sem volt még .a mai is halvány de ott van:)
2011. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!