Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szúr minden hónapban...

Miért szúr minden hónapban peteérés idején jobb oldalon?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy nekem csak a jobb oldali petefészkem "dolgozik"? Nem értem, hogy miért csak ott szúrkál pont peteéréskor, ráadásul minden hónapban.
2011. ápr. 26. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is minden hónapban csak és kizárólag a jobb oldalon szúr peteérés és menzesz idején is!

Lehet nekünk nem működik a bal oldali petefészkünk?

2011. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Ráadásul mi babaprojectben vagyunk, nem tudom, hogy ez befolyásol valamit teherbeesésnél?
2011. ápr. 26. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem rendszerint a bal oldali petefészkem szurkál, a jobb oldalit nagyon-nagyon ritkán érzem. Előfordul, hogy csak az egyik dolgozik, ettől még ugyanannyira esélyes a terhesség. Lényeg, hogy van peteérés.
2011. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. mi is babaprojektben vagyunk már fél éve!
2011. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszi :)
2011. ápr. 26. 17:59
 6/12 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Mi is fél éve próbálkozunk.
2011. ápr. 26. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 évig mindig csak a jobb oldalon szúrt, aztán most utólag meg a bal oldalon éreztem! De az is lehet hogy most mind2 szúrt, már magam se tudom. :) De a bal oldalt tuti éreztem most.
2011. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is jobb oldalon szurkál, a bal oldali nagyon ritka.

De remélem egészségesek vagyunk :)

2011. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Alapos ultrahangot csináltak mostanában rólad? Mert ez lehet, hogy azt jelenti, amit írtál, de sajnos lehet, hogy a jobb petefészkedben ciszta van. Bocsi..nem akarlak aggasztani,de sajna tényleg lehet. Nekem mikor nem volt még cisztám, és most, hogy kilyukasztották, egy tompa, nem szúró érzésem volt peteéréskor mind két petefészekben, persze felváltva. Egyszercsak nem tompa, hanem szúró érzés lett ilyenkor az egyik oldalon, és sajna kiderült, hogy cisztás lett. De ezek szerencsére általában maguktól felszívódnak, vagy kis orvosi segítség kell.
2011. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert peteérés van?:D

Van aki megérzi...én is megéreztem hasonló szúrkákkal.Meg sokkal szebbnek láttam olyankor magamat...Jelez a szervezet "kopogtat" hogy ideje akciózni:D Mint egy óra csörög ne hogy lemaradjatok:))

12+3 hkm

2011. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!