Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap se sikerült, ugye?...

Ez a hónap se sikerült, ugye? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok. :( A ciklusaim általában 29 naposak szoktak lenni. A 15. napon a doki 18 mm-es nagyságú érett tüszőt látott UH-n. Azt hittem hogy másnap, azaz a 16. napomon pénteken meg is volt az ovulációm, mivel a hőm megemelkedett. Az együttléteket is úgy időzítettük, hogy gyűljenek a katonák és jókor legyünk együtt addigra. Viszont ma kedden, a 20. napomon reggel arra ébredtem, hogy rámtört egy iszonyatosan erős görcs, ami kb. 15 percig tartott, nem bírtam állni, csak görnyedtem a földön, nagyon fájt az alhasam és a wc papír is rózsaszín lett, erős hányinger és szédülés kísérte végig az egészet. Hőm is csökkent 2 tized fokot. Ha ma volt az ovulációm, akkor nagyon rosszul időzítettünk mert napi többször is volt szex és tegnap este ráadásul az "anyag" nem a hüvelyembe került, mert a férjem rámélvezett...ma reggel igaz hogy együtt voltunk, de szerintem egy éjszaka alatt nem sok spermium gyűlhetett össze. :((

A ciklus.hu is rosszkor húzhatta be az ovumat, mert szerintem ezek alapján ma volt. :(

Ti mit gondoltok?

Ilyen a görbém:

[link]


2011. máj. 3. 08:32
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy ennyire még soha nem volt fájdalmas az ovulációm, mint most...ha ma ez történt.
2011. máj. 3. 08:34
 2/36 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni?? :(
2011. máj. 3. 09:18
 3/36 anonim ***** válasza:
Szerintem április 27-én volt ovud, és talán most beágyazódásos vérzésed volt. Pár nap és kiderül, hőd holnapra vissza fog menni! Enyém is ezt csinálta:))
2011. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

27-én azért nem lehetett az ovulációm, mert 28-án csütörtökön reggel az orvos 18 mm-es érett tüszőt látott...

Esetleg ha szerencsém van, akkor csütörtöki nap folyamán meg is repedt a tüsző és akkor mondhatom azt, hogy most elkezdődött valami beágyazódás, de szerintem ahhoz korai lenne még akkoris...

2011. máj. 3. 09:32
 5/36 anonim ***** válasza:
Hm, akkor nem tudom:( tőlem nem lettél okosabb sajna, de nagyon drukkolok neked!!
2011. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Beágyazódáshoz korai szerintem! Sajnos nem tudom mi lehet! De miért gondolod, hogy nem jöhet össze, ha ma van ovud. Azért mert sűrűbben együtt voltatok? Az nem zárja ki szerintem!
2011. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkolást.

Ha ma volt az ovum, akkor én nem reménykedem. :(

Mert tegnap este nem belém élvezett a férjem, ma reggel meg hiába voltunk együtt, nem hiszem hogy elég spermája gyűlt össze egy éjszaka alatt..na meg rögtön felkeltem az ágyból is és ezután jött a nagy fájdalom. :( A tegnap előtt meg azelőtti napok meg azért nem jók, mert többször is volt szex. :( Úgyhogy én nem reménykedem, ha ma volt ovum. :( Ez a hónap is elcseszve.

2011. máj. 3. 09:38
 8/36 A kérdező kommentje:

Szerintem napi több szex kizárja azt, hogy én most teherbe estem ha ma volt ovulációm. :(

Pedig mondtam a férjemnek hogy még tartsunk szünetet és ne szeretkezzünk ennyit...de ő már nem bírta ki a szünetet...

Azért gondolom, hogy így nem sikerülhet nekünk mert amíg így voltunk együtt hogy nap szex akár többször is, soha nem jött össze! :( Most amikor gondoltam hogy ovum volt, akkor hagytunk szünetet...erre ma itt ez a rózsaszínezés és görcsölés. :(

2011. máj. 3. 09:42
 9/36 anonim ***** válasza:

De kimondta,hogy a napi szex feltétlenül rossz? Persze, jó ha van szünet, de nem feltétlenül kell. Barátnőmék minden nap csinálják, van,hogy többször, első hónapban babás lett! Mi ovu előtt szintén minden nap együtt voltunk, szintén első hónap siker!

Nem ijesztgetni akarlak, de nem hinném, hogy pusztán ez a baj, ha nem jön a baba. Akkor szerintem más gond is van!

2011. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Azért, mert nálunk nem jött össze a sűrű együttlét. És doki is mondta, hogy azért nem sikerült még!! Ő is mondta, hogy hagyjunk több nap szünetet az ovuláció előtt!

Baj nincs, megvizsgált, megnézett, azt mondta, minden tökéletes.

De lehet a férjem spermáinak több idő kell, hogy elég mennyiség összegyűljön!

Meg tegnap este ugye potyára előtte magát...és nem a hüvelyembe került a sperma...hát szerintem ez a hónap totál csőd.

2011. máj. 3. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!