Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki ugy esett teherbe...

Valaki aki ugy esett teherbe hogy megszakítással védekezett? Vagy valami furcsa módon esett teherbe?

Figyelt kérdés
leírnátok hogy hogy történt?
2011. máj. 4. 15:37
1 2
 1/19 anonim válasza:
67%

Szia

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de a megszakítás nem biztonságos! Én 6 hónapos terhes vagyok(boldog is) mi nem védekeztünk máshogy csak a kérdéses módon , nem terveztük csak azt ha jön akkor jönni kell.(kb. egy évig nem estem teherbe)De biztosan állíthatom , hogy semmi sem nyújt 100 % biztonságot.Barátnőm fogamzásgátló mellett lett terhes, szerencsére teljesen egészséges babája született.

2011. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Megszakítással védekezni valójában nem védekezés, nézz utána, nem fogom kifejten. Egy szóval nem furcsa, ha valaki megszakítással esik teherbe.
2011. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

jaa persze ezt olvasgattam itt már sokat csak hogy ez mennyire gyakori? és igen tudom hogy végül is semmi sem 100% os védekezés csak ha nincs sex.

csak mert olvastam már olyat hogy ugy esett teherbe és ott szuszog mellette a babája, végül is csak ilyenekre lettem volna kíváncsi hogy kinek mennyire vált be ez a fajta "védekezés".

2011. máj. 4. 15:52
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Mivel amegszakítással védekezők közülminden harmadik nő egy éven belül terheslesz, ezt nem nevezném védekezésnek.

Számokkal

30% amegszakítás

1% óvszer és

0,05 tabletta


szerintem látszik a különbség

2011. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
En 5 evig probalkoztam babaval (nem vedekeztunK sehogy) 5 evre ra sikerult, azota 2 es fel eves a gyerekem, masodik terhessegem ugy sikerult hogy egyszer megszakitasos modszerrel meghozza a mensim utolso napjaiban!! voltunk eggyutt es teherbe estem. Nem vart terhesseg volt de ha jonni akart akkor jojjon:-) Nagy tanulsag volt amugy ez nekem igy "idos'' fejjel.
2011. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat azért még várom hátha valaki...
2011. máj. 4. 19:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Így lett az öcsém. Édesanyám a menstruációja előtt egy nappal "védekezett" így. Szóval megtörténik (3 szexből 1-szer), ezért ez nem nevezhető védekezésnek.
2011. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Mi már több, mint egy éve vagyunk így együtt, de eddig nem volt gond. Persze lassan rágyúrunk a gyerek projektre, úgyhogy ha besikerül sem lesz gond :)
2011. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Egyik ismerősöm is így esett most teherbe. Már van 3 gyermeke többet nem akartak...Erre láss csodát pozitívat tesztelt.

2011. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hmm tegnap olvasgattam itt régi kérdéseket, és az egyikben találtam olyat hogy kézzel vagy applikátorral felvitt spermát és hogy ugy próbált terhes lenni, ez pl érdekes, mert ugye sok helyen irják hogy csak pár percig élnek a katonák meg hogy nem lehet, meg ilyenek, valakinek igy sikerült teherbe esi?
2011. máj. 5. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!