Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell nem rágörcsölni a...

Hogy kell nem rágörcsölni a babára, ha gyereket szeretnénk?

Figyelt kérdés
Minden orvos azt mondja, hogy ne ez járjon a fejemben stb. De ha nem ez jár a fejemben és nem figyelem, hogy mikor van ovuláció, mikor kell együtt lenni(hiszen tudományosan bizonyított, hogy ha örökké szexelünk csak pont azon a 3-4 napon nem akkor lőttek a bébinek) stb. akkor viszont az életben nem fog összejönni a gyerek. Segítsetek!
2011. máj. 5. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Erről a görcsölésről megoszlanak egyébként a vélemények! Van, akinek bevált, ha nem gondolt rá, van, aki görcsölt és mégis összejött. Pl. én. Én eléggé rágörcsöltem, mégis összejött most úgy néz ki az első hónapban!

De szerintem az a legjobb, ha mindenféle ovuláció figyelés nélkül 2-3 naponta összebújtok. Nektek is jót tesz, a babagyártásnak meg pláne!:))

2011. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő fejéből nem lehet kiverni a baba gondolatát! Nekem ne mondja senki! Ha még feledésbe is merül, azért mindig ott motoszkál! Volt, hogy rágölcsöltem, volt, hogy nem mégse jött a baba! Szerintem ez tök mindegy, ha az a baba jönni akar, akkor jön akkoris, ha rágörcsölök, meg akkoris, ha nem!


17 hkm

2011. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Valóban nehéz de talán csak annyi hogy éld az életed.
2011. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pont az, hogy nem nézegeted, hogy mikor "kell" szeretkezni, meg ilyenek, csak amikor jólesik és a természet elvégzi a dolgát! Én amikor teherbe estem, párommal abban a hónapban egyetlen egyszer akkor voltunk együtt, nem is terveztük a babát, mégis összejött!
2011. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15:22-essel egyetértek teljes mértékben!
2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a "ne görcsöljünk rá"azt jelenti hogy ha nem sikerült egy hónapban,ne omoljunk össze,optimisták maradjunk,ne haragudjunk a világra.Tehát nem az AKARÁSON van a hangsúly,hiszen ha eldöntöttük hogy jöhet a baba,akkor azt AKARJUK és mégpedig és márpedig lehetőség szerint minél hamarabb!A csalódás az amin nem szabad "görcsölni"csak tovább lépni.Nehéz mert amikor várod pl 6 hónap,milyen hosszú időnek tűnik,amikor összejön és megszületik(és látod hogy milyen sok nőnek évekig sem sikerül)akkor azt a 6 hónapot máris rövidnek érzed!Szerintem arany közép út kell(középidő számontartása)és optimista hozzáállás.Mindenkinek minden jót!
2011. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Én az első három hónap próbálkozásaiban egyáltalán nem görcsöltem, mégsem jött össze. Doki, majd lapar, diagnózis endó. Ki ne görcsölne ezek után? 6hó klimax, aztán peteserkentők hada, számolás ezerrel mikor kell a bogyó, majd az tüszőrepesztő inj., stb. És ezt 6hónapig... Feladtam. Aztán jött a szilveszter, akkor már két hónapja fel sem írtam a menszeszeimet, nem érdekelt egyáltalán a dátumja sem. Jött a szilveszter, buli hegyek, kis becsiccsentés, Red Bull-ok (mindettőtől teljesen el voltam tiltva, mondván, h méreg), együtt voltunk a párommal amikor csak lehetett óév utolsó napjaiban és újév első napján is..... Már kissé gyanús volt január végén, h nem jött meg. Azt sem tudtam, mitől számoljam egyáltalán!! Mikor elkezdtem hányni, halvány pozitívat teszteltem, elmentem vérvételre, 3hetes terhes voltam akkor! Most 20hetes vagyok.

Tehát szerintem a nem görcsölés vhogy ezt jelenti, nálam ezt jelentette. Ki tudtam kapcsolni az agyam gyerekprojekt témában, nehéz volt, de sikerült 2és fél év sikertelenség után!

Mindenkinek tudom ajánlani, én sem hittem el, de így van.

2011. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek a gondolat teremtő erejében, így hiszem azt is, hogy ha sokszor elképzeljük magunkat állapotosan egy helyzetben, babával a karunkban, és ehhez egy csomó pozitív érzést társítunk, akkor az jó hatással lesz a dolgok menetére. Ehhez viszont igenis GONDOLNI kell rá, és AKARNI kell.

"Csak az látja az akadályokat, aki elveszítette szem elől a célt"

Szóval igenis látni kell a célt, merni rá gondolni, és merni akarni! ..és mindezt be is vallani! :-)

2011. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!