Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A csík az csík ha időn belül...

A csík az csík ha időn belül megjelent meg, akár halvány akár erős ugye?

Figyelt kérdés

Ma 3 tesztet csináltam.

Reggel: xEpil, negatív


Délután:Pregimax, nagyon nagyon nagyon extrán haványan csíkos időn belül,de nagyon nézni kell (száradás után a csík erősödik)


Délután másik vizeletből: IntiMed, nagyon nagyon halvány szintén,de időn belüli és egy fokkal jobban látható,mint az előző.


Ma már nem használok el több tesztet,a maradék 3 félét reggelre tartogatom.

De a két halvány csíkocska miatt nagyon bizakodni kezdetm.


2011. máj. 8. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó, hogy időn belül jelentek meg, de még ne éld bele magad annyira. Nekem pl. volt 3. halvány pozi tesztem, de talán kicsit később jelent meg, tehát nem időn belül, viszont az utóbbi már erősebb volt, tehát forgatni sem kellett őket, jól látható rajtuk a 2. csík is, csak kicsit később jött ki...de nem lettem terhes sajnos...

Én legközelebb csak az erős pozinak fogok hinni ezek alapján, még akkor is ha időn belül jön ki a 2. halvány csík. Az erősnél fogok reménykedni, addig szerintem nem szabad beleélni magunkat!

Szerintem 2 nap múlva reggel tesztelj, holnap még ne.

Várom az eredményt és nagyon drukkolok Neked!

2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hányadik napodnál jársz.
2011. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Május 10-11-én nem várom!

Tehát 2-3 nappal vagyok a nemvárt előtt.

2011. máj. 8. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt előtt ez nagyon bíztató, de ne éld bele magad.
2011. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia!!Biztato nem várt elötti teszt...csináltál azota másik tesztet..???
2011. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia


Sok tesztet csináltam azóta,mindegyik pozitív lett,míg végül nem is jött meg ma.

:-))

2011. máj. 11. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Akkor szerintem baba lehet a dologban!

Szép erős pozik??

Gratulálok!

2011. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!