Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség megállapítása?...

Terhesség megállapítása? (sajnos kell a kérdőjel)

Figyelt kérdés
Mi a különbség a mensi elötti mellfájdalom és a terhesség alatti mellfájdalom között? Honnan lehet tudni, hogy terhességről, vagy csak a szokásosról van szó? Még az elmaradt mensi nélkül, meglehet-e állapítani hogy terhesség a mellek fájdalmából?
2011. máj. 10. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egyértelműen megállapítani, tutit csak a teszt tud mondani.
2011. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. máj. 10. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg tudtam állapítani, sima mensi előtt fájt, majd leszakadt a mellem, amikor terhes lettem akkor is fájt de másképp, nekem a mellbimbóm lett piszok érzékeny, szinte égő és viszkető érzés váltotta egymást, innen tudtam, hogy az a hónap sikerült.
2011. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért szokták azt mondani, hogy a terhesség legelső és legbiztosabb jele a mensi elmaradása, mert a többi tünet nagyon megtévesztő lehet.
2011. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem megduzzadtak a mirígyek a mellemben,ami menses előtt nem volt.Fájt akkor is,de nem voltak"csomók" a mellemben sima mensi előtt.
2011. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. máj. 10. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Attól még hogy leírják a válaszolók hogy nekik hogy fájt a mellük, meg milyen volt neked nem biztos hogy olyan lesz terhesség esetén....az ilyen dolgokra ne alapozz, mertkönnyen beleélheted magad egy terhességbe. A tuti jel ha nem jön meg és pozi a teszt! Addig ne is figyelgesd magad.

Nekem egyébként minden ugyanolyan volt, mint egy normál ciklus során.

Drukkolok neked!


22 hetes km

2011. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. máj. 11. 11:14
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi 22 hetes kismama,de a kérdező feltett egy kérdést amivel kapcsolatban mi megosztjuk a tapasztalatainkat!!!!

Ha ez is baj,akkor minek ez az oldal?????

2011. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jééézus... Én nem mondtam hogy baj... csak azt próbáltam leírni hogy ne alapozzon tünetekre mert ilyenkor könnyebben beleéli magát!!!! Miért kell kötekedni???
2011. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!