Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nemrég volt hysteroscop...

Akinek nemrég volt hysteroscopiája, mennyi ideig volt kórházban?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondta a dokim, hogy be kell feküdnöm, és másnap csinálja a beavatkozást. Nem értem, hogy előtte miért aszalnak bent 1 napot, úgy tudtam reggel bemegyek, du. hazajövök...
2011. máj. 16. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Aznap kiengedtek,persze ez sok mindentől függött.
2011. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel bementem. A vizsgálat után 4 órával távozhattam a kórházból.
2011. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy ez így működik, ezért nem értem, hogy nekem előtte való napon miért kell már befeküdnöm. Lehet, hogy az altatás miatt?
2011. máj. 16. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Engem is altattak. És még is az nap kellett befeküdnöm. Kitöltették a kötelező papírokat. Éhgyomorra kellett mennem, még vizet sem ihattam.
2011. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aznap reggel vettek fel az osztályra amikor csinálták, és másnap mehettem haza , mert belázasodtam , amúgy már aznap este hazamehettem volna.Engem is altattak, mindenkit altatnak.
2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
Én Debrecenig mentem, mert ott találtam egy dokit, aki azonnal megcsinálta, mikor odaértem, és egy percet sem kellett maradnom, csak amíg kitöltötte a papírt, aztán viszlát. Ott nem altattak, nem is érzéstelenítettek. Office hysteroskópia, így rá tudsz keresni neten. Ezért sajna fizetni kell. Ha bírod a fájdalmat, akkor ez is megoldás lehet. Még jó pár órán át fájt utána is, de azért nem vészes, mert én egyből mászkáltam utána. (Jöttem haza vonattal.) Érzésre kb. olyan volt nekem, mint a HSG.
2011. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!