Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges beágyazódástól...

Lehetséges beágyazódástól petefészek szurkálás (középen bizsergés) jelenthet méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés

Ha mindkettő petefészek egyszerre szurkál,tehát az egész alhasam érzem.Vagy ez normális?

Ciklus 11-12.napján volt peteérés,22.én lehetséges beágyazódás,attól 4 napig volt barnázásom(inkább sárgás nyákos elszíneződés)és csak is wc papíron láttam.

2 napja sokat járok pisilni(biztos hogy nem fáztam fel).Szintén kb. 2 napja egyre erősödő álomkor..Most 22.én kellene megjönnie

Ha terhes vagyok ,miért szurkál a petefészkem?Méhen kivüli?De akkor nem csak az egyiknek "kéne"?

Bocs a sok kérdésért,csak nem értem..


2011. máj. 17. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nekem kicsit kései beágyazódásnak a peteéréstől számított 10-11.nap. Az általában a 7-8. napon szokott lenni,már aki érzi!

Ez nálad bármitől lehet. Lehet,hogy baba, lehet,hogy nem. Majd pár nap múlva egy tesztből kiderül!:) Sok sikert!

2011. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

10-12 nap a beágyazódás,én azt olvastam sok helyen..

De szerinted mért szurkál a petefészek?Nem csak a méhnek kéne?Amúgy köszi a választ!

2011. máj. 17. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás normális esetben a peteérés után 6-7-8. napon kezdődik és max. 12. nap mire befejeződik! Viszont a tünetek általában a 7-8. napon vannak. Minél később ágyazódik be, sajnos annál nagyobb az esélye,hogy nem sikerül neki rendesen. Nekem pl. a 7. napon volt többször visszatérő émelygésem és görcsöm. Rá 3 napra már halvány pozi tesztem volt!

A szurkálás sok mindentől lehet. Nekem mielőtt babás lettem, sokszor szurkált. Volt,hogy peteéréstől egészen mensiig. Még dokihoz is mentem, azt hittem cisztám van. De nem. Most,hogy babás lettem ugyanúgy szurkált!

2011. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi különbség a ciklus során amikor babás lettem...

Ne figyelgesd ennyire magad, nem szabad mert beleéled magad és a végén nagyot koppanhatsz

2011. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már koppantam..Volt egy vetélésem 2 hónappal ezelőtt..Nagyon szeretnék babát..De köszi a válaszokat!A peteérés meg lehetett 1-2 nappal utána is,mert nyák az volt csak a 11-12 napon volt véres nyák és ezért gondoltam hogy akkor kilökődött..
2011. máj. 17. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( Borzalmas lehetett.

De éppen ezért ne figyelgesd tényleg magad, ha jön a picúr az úgyis hamarosan kiderül :) Nagyon szurkolok Neked!

2011. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Most már nagyon elbizonytalanodtam..Tegnap etse véres nyálkás lett a wc papírom,nem volt sok..Reggel csak egy kis barna folt volt a bugyin,papíron semmi..De ha ez a megjövetelt jelenti az lenne jó ha hamar túl lennék rajta..
2011. máj. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!